رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • هم‌زمان با فرا رسیدن اربعین حسینی و عظیمت زائرین اباعبـدالله الحسین (ع) از سراسـر کشور به کربلای معلی، هشت تیم فوریت پزشکی استان مازندران، مجهز به بالگرد ۱۱۵ در مرز مهران مستقر می‌شوند.

  به گزارش عصرساري،هم‌زمان با فرا رسیدن اربعین حسینی و عزیمت زائرین اباعبـدالله الحسین (ع) از سراسـر کشور به کربلای معلی برای شرکت در اين رويـداد بزرگ معنوي، تیم‌های فوریت‌های پزشکي از سراسر کشور در مرزهاي خروجي به سمت عراق مستقر می‌شوند و از استان مازندران نيز ۸ تيم فوریت‌های پزشکي از اورژانس ۱۱۵ مازندران به مرزهاي غرب کشور اعزام می‌شوند.

  در همین راستا، حامد روحانی‌زاده طی گفت‌وگویی از اعزام تیم فوریت‌های پزشکی استان مازندران به همراه تجهیزات کامل خبر داد و گفت: این تیم‌ها شامل ۸ دستگاه آمبولانس و ۲۴ نفر از کارشناسان مجرب اورژانس ۱۱۵ می‌باشند که جهت ارائه خدمات فوریت‌های پزشکي به زائرين در مرز مهران مستقر خواهند شد و تا روز اربعين در مکان‌های مشخص شده به مأموریت ادامه خواهند داد.

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران اضافه کرد: بالگرد اورژانس ۱۱۵ مازندران نیز جهت انجام مأموریت‌های محوله در مرز مهران مستقر می‌شود.

  گفتنی است تیم فوریت‌های پزشکی مازندران با بدرقه رسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان این دانشگاه، جهت عظيمت به مرز مهران اعزام شدند.

   

  انتهای پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار