رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
 • فرماندار رامسر گفت: کمیته مبارزه با کالای قاچاق در شش ماهه اخیر در رامسر تشکیل و با بازدیدهای مکرر تعداد قابل توجهی از برندهای خارجی غیرمجاز پوشاک در رامسر جمع‌آوری شده است.

  به گزارش عصرساري،به نقل از رامسرنوین محمد آزاد در جلسه ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز در سالن اجتماعات فرمانداری رامسر با اشاره به اینکه با روند سیستمی مبارزه با کالای قاچاق فاصله داریم که سبب نگرانی هایی در سطوح مختلف جامعه می شود، اظهار کرد: باید با مدیریت کارشناسی شده برای مبارزه با قاچاق اقدام شود.

  وی افزود: در رامسر در هفته‌های گذشته اقداماتی برای مبارزه با کالای قاچاق انجام شد اما لیست کالاهای قاچاق باید اعلام شود تا به اقتصاد تولید و اشتغال ضربه وارد نشود.

  آزاد با اشاره به اینکه اشتغال دغدغه اصلی رامسر بوده و ورود کالای قاچاق اقتصاد و اشتغال را فلج می‌کند‌و اقدام عملی‌و آموزشی باید انجام شود، ادامه داد: با کمک در سطوح مختلف اقتصاد کشور را شکوفا کنیم که لازمه آن اقدام و عمل است.

  وی تصریح کرد: کمیته مبارزه با کالای قاچاق در شش ماهه اخیر در رامسر تشکیل شده و با بازدیدهای مکرر برندهای خارجی پوشاک غیر مجاز با تذکر کتبی، شفاهی و جمع‌آوری تابلوهای خارجی‌و غیرمجاز انجام شد و ۲۸ پرونده‌ها به تعزیرات حکومتی ارسال شد که ۱۶ پرونده مختومه و ۱۲ پرونده در دست اقدام است.

  فرماندار رامسر گفت: موقعیت مکانی رامسر به گونه‌ای است که ورودی‌و خروجی آن از استان گیلان‌و مازندران است و‌ شرایطی از لحاظ گردشگران و مسافران وجود دارد که می‌طلبد در این زمینه اقدامات موثری صورت گیرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار