رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۹ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 1 June
 • جمعی از رانندگان تاکسی بهشهر در اعتراض به اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه‌ها در مقابل ساختمان شورای شهر این شهرستان تجمع کردند.

  به گزارش عصرساري،عبدالله غلامی مدیرعامل تاکسی‌رانی بهشهر طی گفت‌وگویی اظهار کرد: ظهر امروز جمعی از رانندگان بهشهر در اعتراض به عدم اجرایی شدن مصوبه افزایش کرایه‌ها در مقابل شورای شهر این شهرستان تجمع کرده‌اند.

  وی با اشاره به مطالب نشر یافته در فضای مجازی مبنی بر اعتصاب رانندگان در بهشهر، افزود: اعتراض اصلی این رانندگان تنها به دلیل اجرایی نشدن مصوبه افزایش کرایه‌هاست و اعتراض به معنی اعتصاب این قشر زحمت‌کش نیست بلکه آنان تنها با حضور در مقابل شورا پیگیر مراحل اداری انجام نشده از سوی شورا شدند.

  مدیرعامل تاکسی‌رانی بهشهر با تایید این اعتراض، بیان کرد: علی‌رغم پیگیری‌های مداوم سازمان درباره افزایش نرخ کرایه‌ها نرخ مصوب از سوی شورای شهر به فرمانداری اعلام نشده و این موضوع موجب به تاخیر افتادن افزایش نرخ کرایه‌ها در بهشهر شده است.

  این مسؤول با بیان اینکه اختلاف نظر بین اعضای شورای شهر نباید موجب به تاخیر افتادن امورات شهری شود، تصریح کرد: دستورالعمل صادر شده مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌ها در تاریخ بیست مهر ماه از استانداری به سازمان ابلاغ و در همان تاریخ از سوی هیأت مدیره سازمان حمل و نقل بهشهر تصویب و در تاریخ 22 مهرماه به شورای اسلامی این شهرستان ارسال شد که به دلیل اختلافات داخلی در شورا نامه‌ای به فرمانداری بهشهر ارسال نشد و این تاخیر در تصویب موجب اعتراض رانندگان بهشهری شد.

  این مسؤول از افزایش 12 تا 15 درصدی نرخ کرایه‌ها خبر داد و گفت: برابر دستورالعمل صادر شده نرخ کرایه تاکسی‌ در مسیرهای مختلف شهری به‌طور میانگین بین ۱۲ تا ۱۵ درصد افزایش یافت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار