رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 46 خبر


  • جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲۷ صفر ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 17 November

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه بخش دیگری از مطالبات گندم کاران استان به مبلغ 40 میلیارد ریال پرداخت شد؛ گفت: تاکنون، 79 درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شده است.

سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار عصرساري،گفت: بخش دیگری از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شد.

وی افزود: با تلاش و پیگیری‌های مستمر سیف معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، شاعری سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس و نماینده مردم شریف نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و  فلاح استاندار مازندران، بخش دیگری از مطالبات گندم کاران استان به مبلغ 40 میلیارد ریال از طریق بانک عامل پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور تصریح کرد: با این میزان پرداختی، تاکنون مبلغ صد و یک میلیارد و 200 میلیون تومان وجه گندم خریداری شده از کشاورزان مازندرانی از طریق سامانه جامع پرداخت محصولات کشاورزی به حساب آن‌ها واریز شد.

جعفری اظهار کرد: با این میزان واریزی، 79 درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شد که نسبت به پرداختی سایر استان‌ها بالاتر بوده و بیانگر تلاش‌ها و پیگیری‌های مسئولین استان می‌باشد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان متذکر شد: در سال زراعی جاری، 98 هزار و 414 تن گندم از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

نظراتآخرین اخبار