رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۰ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 2 June
 • مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه بخش دیگری از مطالبات گندم کاران استان به مبلغ 40 میلیارد ریال پرداخت شد؛ گفت: تاکنون، 79 درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شده است.

  سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار عصرساري،گفت: بخش دیگری از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شد.

  وی افزود: با تلاش و پیگیری‌های مستمر سیف معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، شاعری سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس و نماینده مردم شریف نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و  فلاح استاندار مازندران، بخش دیگری از مطالبات گندم کاران استان به مبلغ 40 میلیارد ریال از طریق بانک عامل پرداخت شد.

  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور تصریح کرد: با این میزان پرداختی، تاکنون مبلغ صد و یک میلیارد و 200 میلیون تومان وجه گندم خریداری شده از کشاورزان مازندرانی از طریق سامانه جامع پرداخت محصولات کشاورزی به حساب آن‌ها واریز شد.

  جعفری اظهار کرد: با این میزان واریزی، 79 درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شد که نسبت به پرداختی سایر استان‌ها بالاتر بوده و بیانگر تلاش‌ها و پیگیری‌های مسئولین استان می‌باشد.

  مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان متذکر شد: در سال زراعی جاری، 98 هزار و 414 تن گندم از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

   

  انتهای پیام/

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار