رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و ایام ماه صفر در جهت جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در آژانس‌های مسافرتی و دیگر مراکز خدمات سفر، طرح تشدید برخورد با متخلفین این بخش در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار گرفت.

  به گزارش عصرساري،مهدی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و ایام ماه صفر در جهت جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در آژانس‌های مسافرتی و دیگر مراکز خدمات سفر طرح تشدید برخورد با متخلفین این بخش در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار گرفت.

  وی افزود: با توجه به تقاضای زیاد مردمی و با عنایت به اینکه برخی افراد سودجو اقدام به تهیه بلیط هواپیما به‌صورت انبوه و واگذاری آن به قیمت‌های بسیار بالاتر و خارج از ضوابط انجمن صنفی آژانس‌های مسافرتی و بدون مجوز می‌کنند؛ طرح تشدید برخورد با متخلفین با راه‌اندازی گشت سیار تعزیرات حکومتی انجام می‌شود.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ضمن اشاره به برخورد جدی با گران‌فروشان و فروشندگان غیرمجاز بلیط‌های اینترنتی در این طرح، اظهار کرد: علی‌رغم اینکه شعب سیار این اداره در اماکن پرتردد در ایام مذکور حضور دارند؛ در این طرح، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و روسای شعب تعزیرات حکومتی نیز با متخلفین برخورد قانونی خواهند کرد.

  عباسی در پایان ضمن هشدار به متصدیان آژانس‌های هوایی و دیگر مراکز ارائه‌دهنده خدمات سفر از شهروندان استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به ادارات تعزیرات حکومتی یا به شماره 135 سامانه تعزیرات حکومتی و یا با سامانه 124 اداره صنعت، معدن و تجارت اعلام تا برخورد به‌موقع و قاطع با متخلفین انجام گیرد.

   

  انتهای پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار