رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
 • رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: مناسبت مردمی شدن روز مازندران ضروری است.

  به گزارش عصرساري،حسین نیازآذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: فرهنگ، هنر، تاریخ، آداب و سنن مازندران فرهنگی نیازمند مطالعه، پژوهش، معرفی، بازتولید، آموزش، ترویج و گرامیداشت است.

  وی با بیان اینکه 14 آبان به‌عنوان «روز ملی مازندران» از سال 88 تاکنون مورد توجه فعالان فرهنگی و هنری و علاقه‌مندان به زیست‌بوم مازندران قرار گرفته است، اضافه کرد: بر همین اساس اعضای شورای سیاست‌گذاری بزرگداشت روز مازندران به دعوت مجمع نمایندگان استان و با حضور جمعی از محققان، دستگاه‌ها، شخصیت‌های فرهنگی و تشکل‌های مردمی روز چهارشنبه 26 مهر نشست مشورتی برگزار کرده‌اند.

  نیازآذری با تأکید بر ضرورت مردمی شدن مناسبت روز مازندران خاطرنشان کرد: لازم است دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، آموزشی، علمی و فرهنگی، فرمانداری‌ها، شوراها، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، رسانه‌های گروهی و شبکه‌های اجتماعی نیز در امر گرامیداشت روز مازندران مشارکت فعالانه داشته باشند.

  وی با اشاره به اینکه هر یک از نهادها و سازمان‌ها به ابتکار خویش برای گرامیداشت روز مازندران ایفای نقش کنند، اضافه کرد: هر چند که دستگاه‌های ذیربط فرهنگی به وظیفه ذاتی خود اشراف دارند.

  رئیس مجمع نمایندگان مازندران در پایان گفت: تأکید مجمع نمایندگان استان مازندران مبنی بر گرامیداشت هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این رویداد مهم فرهنگی و همکاری با تشکل‌های مردمی است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار