رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 12 November
 • رویای پردیس سینمایی ساری با حضور مدیرعامل مؤسسه فرهنگی بهمن سبز و مسؤولان حوزه هنری مازندران در مرز واقعیت قرار گرفت.

  به گزارش عصرساري،حوزه هنری مازندران به منظور جذب سرمایه‌گذار برای ساخت سینمای چندسالنه(پردیس) با حضور مسؤولان امور سینمایی حوزه هنری کشور و بخش خصوصی جلسه‌ای را تشکیل داد.

  در ادامه پیگیری‌های این نهاد برای ساخت پردیس سینمایی در مرکز استان، این بار با حضور مسؤولان حوزه هنری، مؤسسه فرهنگی بهمن سبز و نماینده سرمایه‌گذار شکل گرفت.

  سینا دلشادی رئیس حوزه هنری مازندران در ابتدای این نشست، نبود سینمای چند سالنه را در استان به‌ویژه مرکز استان(ساری) یک کمبود برشمرد و افزود: ساخت چنین مجموعه‌ای متشکل از چند سالن نمایش فیلم و مراکز فرهنگی تجاری تفریحی برای شهر بزرگی همچون ساری یک ضرورت است.

  در ادامه محمود کاظمی مدیرعامل مؤسسه فرهنگی بهمن سبز و سهیل جهان بیگلری رئیس هیأت مدیره این مؤسسه با بررسی ابعاد مختلف فرایند ساخت پردیس سینمایی در محل سینما ایران شهر ساری، نمونه‌های موفق پردیس‌های سینمایی سایر استان‌ها را مورد ارزیابی قرار دادند.

  در پایان، نماینده سرمایه‌گذار با تشریح اهداف خود، خواستار همکاری بیشتری از سوی مسؤولان شده و مقرر شد پس از بررسی نقشه این بنا، در نشست بعدی نظر نهایی خود را درباره چگونگی همکاری اعلام کند.

  به گزارش فارس، این چندمین باری است که حوزه هنری مازندران برای ساخت پردیس سینمایی ساری در مکان سینما ایران، جذب سرمایه‌گذار و تعامل دستگاه‌های ذیربط استانی و کشوری تشکیل جلسه می‌دهد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار