رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه در مقابل هر عربده‌کشی می‌ایستیم، گفت: فرمانده تروریست‌ها خود ترامپ است و به اعتراف خودشان پرورش دهنده تروریست‌ها، آمریکا است.

  به گزارش عصرساري،ولی‌الله نانواکناری طی گفت‌وگویی با اشاره سخنرانی رئیس جمهور آمریکا و مواضع خصمانه وی در مقابل ایران، اظهار کرد: در مقابل هر عربده‌کشی می‌ایستیم و جلوی آن را می‌گیریم و اجازه نمی‌دهیم کسی نسبت به منافع ما و اقتدار ما لطمه ای وارد کند.

  وی افزود: فرمانده تروریست‌ها خود ترامپ است و به اعتراف خودشان پرورش دهنده تروریست‌ها، آمریکا است.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ترامپ از نظام جمهوری اسلامی ایران، سپاه و مقام معظم رهبری سیلی محکمی خورده و به این دلیل احساس گیجی می‌کند و تعادل در حرف‌های خود را ندارد.

  نانواکناری خاطرنشان کرد: صحبت‌های ترامپ ما را غافلگیر نکرده و این کارها یک اقدام تکراری است و روسای جمهور قبلی آمریکا این صحبت‌ها را با ادبیات دیگری انجام می‌دادند.

  وی تاکید کرد: همه می‌دانند که موسس گروه تروریستی داعش خود آمریکا است و این سپاه است که سنگر به سنگر دفاع می‌کند و در مقابل گروه تروریستی می ایستد.

  نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس بیان کرد: ترامپ با این حر‌ف‌ها کشور خود را منزوی‌تر کرده است و همه دنیا فهمیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

  نانواکناری در پایان تاکید کرد: جمهوری اسلامی دشمن واحدی دارد که باید بر اساس آن بدخواهی تصمیمات خود را اجرایی کنیم تا در مقابل دشمن قدار بایستیم که این امر به جز اتحاد و وحدت در سطوح مختلف امکان‌پذیر نیست.

   

  بلاغ*

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار