رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: در 6 ماهه نخست سال‌جاری بیش از 232 میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های دولتی و خصوصی استان و با رشد 97 درصدی، توسط اداره اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی استان وصول شد.

  به گزارش عصرساري، محمدحسن بهادر در جمع خبرنگاران گفت: در 6 ماهه نخست سال‌جاری بیش از 232 میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های دولتی و خصوصی استان و با رشد 97 درصدی، توسط اداره اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی استان وصول شد.

   

  وی افزود: در 6 ماهه نخست امسال میزان 232 میلیارد و 512 میلیون و 473 هزار تومان از مطالبات بانک‌ها و مؤسسات اعتباری استان وصول شد که از این میزان بیش از 110 میلیارد تومان آن مربوط به بانک‌ها و مؤسسات دولتی و 121 میلیارد و 646 میلیون تومان ان مربوط به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی بوده است.

  مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران اظهار کرد: در این مدت، یک هزار و 220 پرونده اجرایی مختومه و 3 هزار و 416 پرونده اجرایی شامل 646 مورد چکه‌ای بلامحل، 152 پرونده مهریه و اسناد تعهدی، 670 مورد اسناد رهنی و شرطی بانک‌ها، یک هزار و 683 قرارداد داخلی بانک‌ها و 265 مورد سایر پرونده‌های لازم‌الاجرا تشکیل‌شده است که تمامی آن‌ها به‌صورت مکانیزه و الکترونیکی انجام شده است.

  بهادر با اشاره به این موضوع که استان مازندران پس از استان تهران در وصول مطالبات رتبه دوم کشور را داراست، خاطرنشان کرد: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، نقش بسزایی در وصول مطالبات معوق بانک‌ها داشته و تاکنون علیرغم تمامی کمبودها توانسته عملکرد خوبی در این زمینه ارائه کند و مستقل شدن ادارات اجرای اسناد رسمی نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته است.

   

  مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران در پایان اذعان کرد: اداره ثبت اسناد و املاک بابل با وصول بیش از 66 میلیارد تومان ارز مطالبات بانک‌ها، بهترین عملکرد را داشته است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار