رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • جانشین سازمان بسیج مستضعفین و فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، با اهداء لوح تقدیری از اقدامات دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تداوم مؤثر اردوهای راهیان نور دانشجویی و ترویج گفتمان جهاد و گسترش معارف انقلاب اسلامی تقدیر کرد.

  به گزارش عصرساري، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین و فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، با اهداء لوح تقدیری از اقدامات دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تداوم مؤثر اردوهای راهیان نور دانشجویی و ترویج گفتمان جهاد و گسترش معارف انقلاب اسلامی تقدیر کرد.

   

  بر اساس این گزارش، در این لوح آمده است:

   

  برادر گرامی جناب آقای دکتر بهمنیار

  رئیس محترم دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

  حرکت الهی و با برکت راهیان نور فرصت مغتنم برای بسط و تبیین اندیشه و نگاه ملکوتی امام بزرگوار ماست که حادثه‌ی عظیم دفاع مقدس را الگویی برای مدیریت صحیح اسلام در جهان می‌دانست.

  در این میان نقش‌آفرینی خادمین عزیز این حرکت فرهنگی و مجموعه عشاق دلباخته‌ی یاد شهیدان در ایجاد زمینه‌ای برای زیارت با معرفت، بسیار مؤثر و چشم‌گیر است.

  ازاین‌رو اقدامات ارزشمندتان را در پرچم‌داری این عملیات عظیم فرهنگی و کمک مؤثر به ترویج گفتمان جهاد و شهادت و گسترش معارف بلند انقلاب اسلامی در بین قشر فرهیخته‌ی دانشجویی ارج می‌نهیم توفیقات روزافزونتان را در تحقق آرمان‌های والای شهدای گران‌قدر امام شهیدان و منویات مقام معظم رهبری از خدای عزوجل مسئلت داریم.

  این موفقیت را به دانشگاهیان عزیز به‌خصوص معاونت‌های فرهنگی و اجتماعی و دانشجویی و بسیج دانشجویی، تبریک عرض می‌نماییم.

   

  انتهای پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار