امروز : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران مطرح کرد

اعلام آمادگی کامل اوقاف مازندران جهت برپایی موکب و خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: اوقاف مازندران برای برپایی موکب و خدمت‌رسانی به زائران پیاده اربعین حسینی آمادگی کامل دارد.

به گزارش عصرساري،جلسه هماهنگی برپایی موکب اربعین حسینی اوقاف با حضور مدیران کل اوقاف و امور خیریه استان‌های مازندران، گیلان، سمنان و لرستان در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی در این جلسه با بیان اینکه اوقاف مازندران برای برپایی موکب و خدمت‌رسانی به زائران پیاده اربعین حسینی آمادگی کامل دارد، گفت: تمامی امکانات و نیازمندی‌های موکب اوقاف در اربعین حسینی آماده شده و در زمان مقرر به محل برپایی موکب ارسال خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه اوقاف مازندران از تمامی ظرفیت‌ها برای میزبانی شایسته از زائران پیاده امام حسین (ع) استفاده می‌کند، افزود: امیدواریم با ایجاد همدلی و فراهم کردن امکانات شاهد کاستی در روند خدمت‌رسانی به زائران حسینی نباشیم.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یکی از بهترین و ارزشمندترین خدمت‌رسانی را خدمت به زائران پیاده حضرت سیدالشهدا (ع) برشمرد و اظهار کرد: خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی به‌سادگی نصیب هر کسی نمی‌شود و امیدواریم همه در این راه سربلند باشیم.

 

حیدری با بیان اینکه اجتماع بزرگ اربعین حسینی یکی از بزرگ‌ترین اجتماع‌ها و رویدادهای مهم جهان است که بسیاری از کشورها به آن چشم دوخته‌اند، تصریح کرد: اربعین حسینی فرصت مناسبی است تا فرهنگ حسینی و انقلابی را در جهان ترویج دهیم.

 

گفتنی است، موکب اوقاف مازندران برای اربعین حسینی در شهر کوت عراق برپا می‌شود.

 

انتهای پیام*

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار