امروز : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۸:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
طی احکام جداگانه‌ای صورت گرفت؛

انتصاب مديران جديد در اداره درآمدهاي عمومي و سازمان ميادين ميوه و تره‌بار شهرداري ساري

مديران جديد اداره درآمدهاي عمومي و املاك و سازمان ميادين ميوه و تره‌بار شهرداري ساري منصوب شدند.

به گزارش عصرساري،مهدي عبوري شهردار ساري در احكام جداگانه‌ای، سعيد رمضاني را به سمت مدير اداره درآمدهاي عمومي و املاك و نعمت‌الله معيني را به‌عنوان مديرعامل جديد سازمان ميادين ميوه و تره‌بار شهرداري ساري منصوب كرد.

 

بر اساس این گزارش، در جلسه‌ای كه با حضور معاونان شهرداري مركز استان در سازمان ميادين ميوه و تره‌بار شهرداري برگزار شد؛ نعمت‌الله معيني به سمت مديرعامل جديد اين سازمان منصوب شد.

 

این گزارش حاکی است در اين جلسه  فرزانه در سخناني با اشاره به اقدامات سازمان ميادين و ميوه و تره‌بار در سال‌های اخير گفت: زمان اصغري در دوران مديريتي خود منشأ خدمات ارزشمندی براي شهروندان در زمينه ساماندهي بازارهاي عرضه محصولات كشاورزي بوده و طرح‌های اين سازمان در حوزه فروش ميوه و تره‌بار با موفقيت اجرايي شده است.

 

به گزارش خبرنگار ما، معاون شهرسازي و امور مناطق شهرداري ساري افزود: معيني مديرعامل جديد اين سازمان نيز در زمينه ايجاد درآمد پايدار براي شهرداري ساري تلاش‌های بسياري را انجام داده است و تعاملي كه وي با ساير نهادها و ادارات خواهد داشت تحولات مؤثری را در زمينه خدمت‌رسانی به شهروندان در سازمان ميادين ميوه و تره‌بار شهرداري ساري ايجاد خواهد كرد.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه ناصر معيل معاون خدمات شهري شهرداري ساري با قدرداني از  اصغري مديرعامل پيشين سازمان ميادين ميوه و تره‌بار اظهار کرد: ايجاد درآمد پايدار، ساماندهي بازارهاي هفتگي و عرضه محصولات ارگانيك از اهداف اين سازمان است و با توانمندي كه معيني مديرعامل جديد سازمان ميادين ميوه و تره‌بار شهرداري دارد قطعاً شهروندان چشم‌انداز مطلوبي را در اين زمينه شاهد خواهند بود.

 

شايان ذكر است نعمت‌الله معيني پيش از اين مدير اداره درآمدهاي عمومي و املاك شهرداري ساري بوده است.

 

انتصاب مدير اداره درآمدهاي عمومي و املاك شهرداري ساري

 

مهدي عبوري شهردار ساري در حكمي سعيد رمضاني را به سمت مدير اداره درآمدهاي عمومي و املاك شهرداري ساري منصوب كرد.

 

بر اساس این گزارش، رمضاني پيش از اين مديريت واحد درآمد شهرداري منطقه يك را در كارنامه خود دارد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار