رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • شهردار ساري در حكمي، عباس رجبي را به مديرعاملي سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري منصوب كرد.

  به گزارش خبرنگار عصرساري،  صبح امروز در جلسه‌ای با حضور فرزانه، رشيدي، معيل و محبوب معاونان شهرداري ساري، طي حكمي از سوي مهدي عبوري شهردار ساري، عباس رجبي به‌عنوان مديرعامل جديد سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري منصوب شد.

   

  بر اساس این گزارش، در اين جلسه حميد فرزانه در سخناني با قدرداني از زحمات ياسر بهارفر مديرعامل سابق اين سازمان وي را از مديران موفقي دانست كه در دوران مسئوليت خود در سازمان مديريت پسماند طرح‌های خوبي را اجرايي کرده است.

   

  معاون شهرسازي و امور مناطق شهرداري ساری اظهار کرد: عباس رجبي نيز از مديران توانمند شهرداري ساري می‌باشد و اميدواريم در دوران مديريتي وي شاهد تداوم اقدامات مؤثر سازمان مديريت پسماند در زمینه‌های مختلف باشيم.

   

  در ادامه این جلسه ناصر معيل معاون خدمات شهري شهرداري ساري نيز با تقدير از اقدامات بهارفر مديرعامل سابق سازمان پسماند خاطرنشان کرد: تغييرات مديريتي هميشه در راستاي افزايش سرعت خدمت‌رسانی به شهروندان خواهد بود و سازمان مديريت پسماند نيز با مسئوليت جدید در راستاي عملياتي کردن برنامه‌های جديد گام بر خواهد داشت.

   

   

  گفتنی‌است در پايان اين جلسه با اهدا لوح تقدير از زحمات ياسر بهارفر مديرعامل سابق سازمان مديريت پسماند شهرداري ساري تجليل شد.

   

  شايان ذکر است عباس رجبي، مديريت شهرداري منطقه يك و مشاوری شهردار ساري را در كارنامه خود دارد.

   

  انتهای پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار