رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 19 November
 • امام جمعه آمل گفت: دلیل اینکه این دروغ را به رئیس قوه قضاییه نسبت دادند این بود که وی در قصه فتنه و فتنه‌گران قد علم کرد و در بحث حقوق‌های نجومی ایستاد.

  به گزارش عصرساري،حجت‌الاسلام سیدجلیل مرتضوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آمل با اشاره به موضوع امنیت اظهار کرد: سلامت جسمی و روحی انسان بسیار و امنیت امری مهم است که باید در هر بحث و زمینه‌ای برای خانواده‌ها مهیا باشد.

  وی به کشتار مردم در آمریکا اشاره کرد و گفت: با رئیس جمهوری نادان و جاهل، آینده بدی در انتظار آمریکا است.

  امام جمعه آمل با بیان اینکه هزاران مسلمان در میانمار کشته شدند و هنوز صدایی از آمریکا در نیامده است خاطرنشان کرد: نسل‌کشی عربستان در یمن مورد تایید آمریکا است، در مقابل از اینکه در عراق ثبات امنیتی به وجود آمده است نگران است.

  این مسؤول با اشاره به اینکه برخی‌ها فکر می‌کردند که برجام همه امور درست می‌شود، گفت: به فرموده امام آمریکا شیطان بزرگ است، امروز متوجه شدیم که آمریکا دست‌بردار نیست و می‌خواهد اسلام، قرآن و بیداری اسلامی نباشد.

  مرتضوی با اشاره به اربعین امام حسین(ع) یاد آور شد: اربعین به معنای زنده نگه داشتن عاشورای حسینی است، حضور 20 تا 30 میلیون نفر یعنی تشیع را زنده نگه داشته می‌شود.

  وی به اقدامات و انتشار اخبار علیه مسؤولان نظام اسلامی توسط رسانه‌ها معاند، افزود: تلاش‌های رسانه‌ها معاند برای خدشه‌دار کردن آبرو مسؤولان نظام نزد مردم از مدت‌های زیادی شروع شده و به حدی اخبار دروغ و کذب را بزک و بزرگ می‌کنند که مردم باور کنند، این رسانه‌ها دشمنی با نظام و انقلاب اسلامی را از نمایندگان ولی فقیه شروع کردند و در حال حاضر تلاش دارند تا هجمه‌ها به رئیس قوه قضائیه وارد کنند.

  امام جمعه آمل با تشکر ویژه از وزیر اطلاعات ادامه داد: دلیل اینکه این دروغ را به رئیس قوه قضاییه نسبت دادند این بود که وی مورد توجه رهبری نظام است و در قصه فتنه و فتنه‌گران قد علم کرد و در بحث حقوق‌های نجومی ایستاد.

  مرتضوی گفت: بحث جاسوسی مطرح شده هیچ سنخیتی با این خانواده نداشته و نخواهد داشت، دشمن یکی پس از دیگری نشانه می‌گیرد پس باید نسبت به موضوع دقت نظر داشته باشیم.

   

  فارس*

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار