امروز : جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فرمانده انتظامی مازندران:

پلیس در برخورد با مجرمان و قانون‌شکنان مماشات نمی‌کند/ اجازه به احدی برای نفوذ به مرزها را نمی‌دهیم

فرمانده انتظامی مازندران گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم پلیس با شدت و تمام وجود با مجرمان و قانون‌شکنان برخورد می‌کند و مردم یار پلیس و ناظر پلیس و خودکفا باشند.

به گزارش عصرساري،سردار سیدمحمود میرفیضی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه ساری شعار امسال هفته نیروی انتظامی را پلیس برای امنیت و امنیت برای همه عنوان و اظهار کرد: باید قدر امنیت را بدانیم و به فرموده مقام معظم رهبری اساسی‌ترین و اصلی‌ترین نیاز کشور در همه محیط‌ها امنیت است.

وی با اعلام اینکه این شعار برای یک هفته نیست، افزود: این شعار به عنوان چراغی برای راهبرد استان و برنامه‌ریزی در طول سال بوده و پلیس اصلی‌ترین نهاد متولی امنیت در جامعه است.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: امنیت هم هدف است هم وسیله، امنیت را از طریق مشارکت خود مردم باید بوجود بیاوریم و تبدیل به امنیت پایدار بشود، پلیس بیشترین ارتباط را با مقوله امنیت دارد البته با مشارکت دستگاه‌های دیگر و مردم امکان‌پذیر است.

این مسؤول با اشاره به اینکه مردم سهم ویژه‌ای در برقرای امنیت پایدار دارند، ادامه داد: وقتی مردم احساس کنند که پلیس در وظیفه خودش صادق است به طبع مردم هم همکاری می‌کنند.

میرفیضی با اعلام اینکه هیچ‌گونه اجازه‌ای به احدی برای نفوذ به مرزها نمی‌دهیم، تصریح کرد: نیروی انتظامی بیش از ۸ هزار و۸۰۰ کیلومتر از مرزها را پشتیبانی می‌کند بیش از ۱۲ هزار شهید و ۲۱ هزار جانباز تقدیم انقلاب کرده است و در مازندران ۶۶۰ شهید نیروی انتظامی داریم که هدف همه خدمات‌رسانی به مردم بوده و است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در بحث قاچاق گفت: در چندماه گذشته مقدار زیادی کالای قاچاق در استان ضبط شد.

فرمانده انتظامی مازندران از کاهش ۶ درصدی تصادفات در استان خبر داد و افزود: در حوزه پلیس فتا ۷۰ درصد کشفیات داشتیم.

این مسؤول ادامه داد: در حوزه عفاف و حجاب بیشتر از توانمان وظیفه خودمان را انجام دادیم که وظیفه اصلی ما خدمت‌رسانی همه‌جانبه در حوزه کمی و کیفی و اخلاقی و افزایش قابلیت‌های فنی پلیس است.

میرفیضی تصریح کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم پلیس با شدت و تمام وجود با مجرمان و قانون‌شکنان برخورد می‌کند و مردم یار پلیس و ناظر پلیس و خودکفا باشند.

 

بلاغ*

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار