رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • مديرعامل سازمان تاكسيراني شهرداري ساري از راه‌اندازی ایستگاه‌های تاكسي در محلات الحاقي این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و براي آسايش و آرامش شهروندان اين مناطق، ایستگاه‌های تاكسي جانمايي شده و به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد.

  به گزارش عصرساري، حمیدرضا فضل الله نژاد در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی ایستگاه‌های تاكسي در محلات الحاقي این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و براي آسايش و آرامش شهروندان اين مناطق، ایستگاه‌های تاكسي جانمايي شده و به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد.

  وی با اشاره به بازگشايي مدارس و لزوم ساماندهي سرويس‌هاي دانش آموزان افزود: با همكاري آموزش‌وپرورش و راهنمايي و رانندگي، برچسب ويژه شناسايي سرويس هاي مدارس طراحي و رونمايي شد.

  مديرعامل سازمان تاكسيراني شهرداري ساري اظهار کرد: با ساماندهي اين سرويس ها، آرامش و آسايش والدين در زمينه رفت‌وآمد دانش آموزان به مدارس فراهم خواهد شد.

   

  فضل‌الله نژاد در ادامه به ساماندهي ايستگاه‌هاي تاكسي اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به الحاق ده محله به شهر ساري و رفاه حال و آسايش و آرامش اهالي اين محلات، ایستگاه‌های جداگانه‌ای براي اين مناطق در نظر گرفته شده است و خطوط تاكسي در اين محلات راه‌اندازی خواهد شد.

   

  وی یادآور شد: هم‌زمان با بازگشايي مدارس و با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده، سرویس‌دهی خودروهاي تاكسي از تقاطع شهداي محراب –پل گردن تا خيابان قارن اجرايي شد.

   

  مديرعامل سازمان تاكسيراني شهرداري ساري در پایان به اجراي طرح گشت ويژه برخورد با مسافربران شخصي اشاره و اذعان كرد: اين گشت ويژه با همكاري نيروي انتظامي و راهنمايي و رانندگي در ميادين سطح شهر مستقر و نظارت مستمر دارند و در راستاي رفاه حال شهروندان و كاهش بار ترافيكي در اين زمينه با مسافربران شخصي برخورد قانوني خواهد شد.

   

  انتهای پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار