رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري گفت: استفاده از فناوري نوين در اجراي پروژه‌های عمراني، علاوه بر افزايش بازدهي و بهره‌وری پروژه‌ها، بر كاهش هزینه‌های غيرضروري در حين كار نيز تأثير مثبت خواهد داشت.

  به گزارش عصرساري، سید حمید هاشمي در جمع خبرنگاران گفت: بعد از اتمام و بهره‌برداری از عمليات عمراني در كوچه آیت‌الله صدوقي كه در راستاي روان‌سازی ترافيكي و عبور و مرور شهروندان ساروی انجام شد، تیم‌های عملياتي سازمان عمران، پروژه‌های عمراني در نقاط مختلف شهر را با جديت دنبال می‌کنند.

   

  وي با اشاره به تلاش شبانه‌روزی تیم‌های عملياتي سازمان عمران شهرداري ساري افزود: به همت اين گروه‌ها در حوزه راه‌سازی، عمليات زيرسازي باند كندرو از كمربندي جنوبي، کوچه‌های فرعي ذغال چال، كوي زينبيه از كمربندي جنوبي، كوچه كوثر ۱۷ از كوي شفا و کوچه ياس واقع در خيابان امامزاده عباس اجرا و در مرحله آماده‌سازی براي عمليات آسفالت قرار دارند.

   

  مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري بهسازي مسير عبور و مرور شهروندان را در راستاي رفاه حال شهروندان عنوان و خاطرنشان كرد: تیم‌های عملياتي اين سازمان، پیاده‌روسازی در خيابان ملت، ميدان فرح‌آباد و بلوار امام هادي واقع در خيابان معلم را اجرايي و در زمان‌بندی تعیین‌شده به بهره‌برداری خواهد رسيد.

   

  هاشمي اجراي كانال هدايت آب‌های سطحي را مورد توجه قرارداد و اضافه کرد: اجراي كانال كوچه هنر ۱۰ از پشت هتل و ميدان خزر و همچنين احداث جدول بتني در سه‌راه جويبار، انتهاي خيابان سعدي و روبروي ساختمان جويا از ميدان فرح‌آباد مراحل تكميلي خود را طي می‌کند.

   

  مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري در پایان رعايت كامل ضوابط فني و اجرايي در توليدات كارخانه آسفالت را مورد اشاره قرار داده و اذعان كرد: استفاده از فناوری‌های نوين و تكنولوژي پيشرفته در اجراي پروژه‌های عمراني، علاوه بر افزايش بازدهي و بهره وري آنها، بر كاهش هزینه‌های غيرضروري در حين كار نيز تأثير مثبت خواهد داشت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار