رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر با بیان اینکه متاسفانه امروز زنان در جامعه طوری حضور پیدا می‌کنند که به قرآن هتک حرمت می‌شود، گفت: وصیت‌‎نامه‌های شهدا به ما پیام می‌دهد که باید حجاب و عفاف خود را حفظ کنیم.

  به گزارش عصرساري، همایش رهروان زینبی استان مازندران با ندای «لبیک یا زینب(س)» در آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری برگزار شد.

  بر اساس این گزارش، عقیله ملازاده مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر در این همایش با بیان اینکه یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) تشکیل حکومت اسلامی و کنار زدن ظلم از جامعه بود، اظهار کرد: امام حسین(ع) به ما یاد می‌دهند تن به ذلت ندهیم و از حق و حقیقت دفاع کنیم.

  وی با بیان اینکه شهید رادمهر همیشه می‌گفت نباید دست به روی هر کسی دراز کنیم، افزود: امروز هم مدافعان حرم برای نابودی ظلم و برای امنیت کشور با گروه‌های تکفیری مقابله کردند.

  مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر با بیان اینکه شهدای مدافع حرم جان خود را نثار کردند اما تن به ذلت ندادند، تأکید کرد: مجامع بین‌المللی که ادعای حقوق بشر دارند در برابر ظلم به مسلمانان جهان سکوت کرده‌اند.

  ملازاده با بیان اینکه زنان امروز ما باید عفاف و حجاب را درک و در خود اجرا کنیم، خاطرنشان کرد: 34 آیه قرآن در خصوص حجاب و 37 آیه قرآن در خصوص عفاف صحبت می‌کند.

  وی با بیان اینکه متاسفانه امروز زنان در جامعه طوری حضور پیدا می‌کنند که به قرآن هتک حرمت می‌شود، تصریح کرد: وصیت‌‎نامه‌های شهدا به ما پیام می‌دهد که باید حجاب و عفاف خود را حفظ کنیم.

  مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر با اشاره به اینکه برخی از بانوان در انتخاب پوشش خود فرهنگ غلط غرب را انتخاب می‌کنند که این مسئله اشتباه است، عنوان کرد: شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس برای حفظ حجاب و امنیت کشور رفتند و شهید شدند و نباید رشادت آنها فراموش شود و حالا فرهنگ غربی را انتخاب کنیم.

  ملازاده در پایان اذعان کرد: بانوان به‌جای فرهنگ غربی فرهنگ فاطمی را برای خود انتخاب کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات



  آخرین اخبار