رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۰ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 2 June
 • آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره کتابان ویژه کودک و نوجوان از سوی فرهنگ‌سرای نی‌ریز شهرستان ساری ۱۵ آبان‌ماه سال‌جاری اعلام شد.

  به گزارش خبرنگار عصرساري، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره کتابان ویژه کودک و نوجوان از سوی فرهنگ‌سرای نی‌ریز شهرستان ساری ۱۵ آبان‌ماه سال‌جاری اعلام شد.

  بر اساس این گزارش، فراخوان و نحوه شرکت جشنواره کتابان ویژه کودک و نوجوان در گروه‌های سنی (٨ و ٩سال،١٠و١١ سال،١٢-١٤سال،١٥-١٧سال) از سوی فرهنگ‌سرای نی‌ریز مرکز مازندران توزیع شد.

   

  این گزارش حاکی‌است شرکت‌کنندگان باید با مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره به نشانی ساری، فرح‌آباد، روبروی ششصددستگاه، فرهنگ‌سرای نی‌ریز، یکی از عناوین کتب پیشنهادی را به‌دلخواه انتخاب و دریافت کنند.

   

  شایان ذکر است برای هر گروه سنی، پنج عنوان کتاب پیشنهاد و شرکت‌کننده باید درک و دریافت خود را از کتاب مورد مطالعه، در یکی از قالب‌های ادبی، فرهنگی یا هنری شامل: عکاسی، نقاشی، تصویرسازی، پویانمایی ( انیمیشن)، کتاب سازی، نقالی، قصه‌گویی، نمایش‌نامه نویسی، تئاتر، موسیقی و…» به هیئت داوران ارائه کند.

   

  گفتنی‌است مهلت ارسال آثار به این جشنواره ١٥آبان ماه سال‌جاری و اختتامیه جشنواره آذرماه اعلام شده است.

   

  به گزارش خبرنگار ما، این جشنواره به همت فرهنگ‌سرای نی‌ریز و با همکاری شهرداری ساری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری تدارک دیده شده است.

   

  انتهای پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار