امروز : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
شهردار منطقه سه ساري مطرح کرد

پيشرفت ۷۰ درصدي عمليات پروژه ۷۰۰ متری كانال پل گردن ساري

شهردار منطقه سه ساري با اشاره به پيشرفت ۷۰ درصدي احداث كانال هدايت آب‌های سطحي در پل گردن، هدف از اجراي آن را رفاه حال شهروندان اين منطقه عنوان کرد.

به گزارش عصرساري،جابر ملكي طی گفت‌وگویی ضمن اشاره به احداث کانال‌های هدايت آب‌های سطحي، گفت: كانال پل گردن با هدف هدايت آب‌های سطحي اين منطقه و اتصال آن به لوله‌های كاروگيت حاشيه ريل و براي رفاه حال اهالي اين محله در حال انجام می‌باشد.

 

وي طول اين پروژه را ۷۰۰ متر اعلام كرد و افزود: عمليات اين پروژه حدود ۷۰ درصد پيشرفت كاري داشته است.

 

شهردار منطقه سه ساري در ادامه از پاک‌سازی و نظافت مدارس، مساجد و تكايا هم‌زمان با سال تحصيلي جديد و ماه محرم خبر داد و اظهار کرد: شهرداري اين منطقه، همه‌ساله هم‌زمان با فرا رسيدن پاييز اقدام به پاک‌سازی و نظافت معابر و خیابان‌های منتهي به مدارس می‌کند كه در سال‌جاری به دليل هم‌زمانی با ماه عزاداري سيد و سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع) اين طرح در تكايا و مساجد سطح منطقه و ناحيه نيز عملياتي شده است.

 

ملکی در پایان با اشاره به اينكه عمليات آسفالت از ابتداي كوي صادقيه تا كوي شهيد فهميده (فهميده ۶۱) به مساحت یک‌هزار و ۴۰۰ متر مربع به اتمام رسيده است؛ اذعان كرد: عمليات بتن‌ریزی كانال ماهان، تسطيح براي آسفالت خيابان اصلي بالامليك، آسفالت محوطه امام‌زاده محمد (ع) مهدشت و بتن‌ریزی ديواره كانال اتحاد چهار انجام شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار