رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۰ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 2 June
 • رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: به جهت ارتقای سطح کیفیت مراکز معانیه فنی، خودروهای سنگین در این استان امتیازبندی و سطح‌بندی می‌شوند.

  به گزارش عصرساري،ناصر اسدپور طی گفت‌وگویی اظهار کرد: اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با هدف ارتقای ایمنی و نظارت برای خودروهای سنگین در سطح جاده‌های استان و به منظور استانداردسازی مراکز معانیه فنی بر اساس دستورالعمل کشور، اقدام به بررسی مراکز معانیه فنی کرده و بر اساس آن این مراکز امتیازبندی و سطح‌بندی می‌شوند.

  وی افزود: خودروهای سنگین از نظر آلایندگی، تست ترمز، سرعت، نور، لغزش جانبی، جلوبندی و وضعیت ظاهری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

  رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران تصریح کرد: اگر مرکزی بر اساس دستورالعمل و جمع‌بندی بررسی‌های کارشناسی نتواند حداقل نمره مربوطه را کسب کند به طور خودکار از طریق سیستم جامع غیرفعال می‌شود.

  اسدپور در پایان گفت: در حال حاضر در سطح استان پنج مرکز معانیه فنی خودروهای سنگین در شهرهای گلوگاه، ساری، قائم‌شهر، آمل و نوشهر مشغول به ارائه خدمات هستند.

   

  بلاغ*

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار