امروز : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس ایمنی و ترافیک مازندران:

مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین مازندران امتیازبندی می‌شوند

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: به جهت ارتقای سطح کیفیت مراکز معانیه فنی، خودروهای سنگین در این استان امتیازبندی و سطح‌بندی می‌شوند.

به گزارش عصرساري،ناصر اسدپور طی گفت‌وگویی اظهار کرد: اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با هدف ارتقای ایمنی و نظارت برای خودروهای سنگین در سطح جاده‌های استان و به منظور استانداردسازی مراکز معانیه فنی بر اساس دستورالعمل کشور، اقدام به بررسی مراکز معانیه فنی کرده و بر اساس آن این مراکز امتیازبندی و سطح‌بندی می‌شوند.

وی افزود: خودروهای سنگین از نظر آلایندگی، تست ترمز، سرعت، نور، لغزش جانبی، جلوبندی و وضعیت ظاهری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران تصریح کرد: اگر مرکزی بر اساس دستورالعمل و جمع‌بندی بررسی‌های کارشناسی نتواند حداقل نمره مربوطه را کسب کند به طور خودکار از طریق سیستم جامع غیرفعال می‌شود.

اسدپور در پایان گفت: در حال حاضر در سطح استان پنج مرکز معانیه فنی خودروهای سنگین در شهرهای گلوگاه، ساری، قائم‌شهر، آمل و نوشهر مشغول به ارائه خدمات هستند.

 

بلاغ*

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار