رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
 • الخميس ۳ رجب ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 27 February
 • فرماندار ساری گفت: از ظرفیت مردمی در احیای امر به معروف و نهی از منکر استفاده بیشتری شود.

  به گزارش عصرساري،به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری احمد حسین زادگان در دومین نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر مرکز استان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزای حسینی، اظهار کرد: شهید حججی نمونه بارز امر به معروف و نهی از منکر است مردم ما قدردان این شهدا هستند.
  وی با بیان اینکه در عرصه فرهنگ و حوزه اجتماعی با سلایق متعدد مواجه هستیم افزود: شدت و ضعف در نوع برخوردها و رفتارها که در گذشته وجود داشت ممکن است به سختی کارها منجر شود.
  فرماندار ساری با اشاره به اینکه اهمیت امر به معروف و نهی از منکر قابل انکار نیست، گفت: در مسایل اجتماعی دارای مشکلاتی هستیم که نیازمند هدایت و امر به معروف است.
  این مسوول تصریح کرد: جنبه مردمی امر به معروف و نهی از منکر، تاثیرگذاری بیشتری در جامعه دارد.
  حسین زادگان با بیان اینکه خیریه های بسیاری توسط مردم اداره می شود، ادامه داد: سازمان های مردم نهاد، جایگاه هایی هستند که مورد اعتماد مردم بوده و می توانند در رفع مسایل اجتماعی تاثیرگذار باشند.
  وی با اشاره به اینکه شرایط جامعه امروز تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: شیوه های رفتاری ما هم در رفع معضلات اجتماعی باید تغییر کند.
  فرماندار ساری اظهار داشت: فضای مجازی تیغ دو لبه است و می توانیم استفاده مثبت هم از این فضا داشته باشیم.
  این مسوول افزود: با تولید محتوا در فضای مجازی و مردمی کردن احیای امر به معروف و نهی از منکر، می توان به نتایج بهتری دست یافت.
  حسین زادگان با اشاره به ظرفیت بسیج و سپاه در این زمینه، گفت: از این ظرفیت عظیم هم می توان در احیای امر به معروف و نهی از منکر بهره برد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار