رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • شهردار ساری به‌مناسبت 7 مهر ماه روز ایمنی و آتش‌نشانی، با صدور پیامی از فعالان این عرصه تقدیر و تشکر کرد.

  به گزارش عصرساري، مهدی عبوری شهرداری ساری به‌مناسبت 7 مهر ماه روز ایمنی و آتش‌نشانی، با صدور پیامی از فعالان این عرصه تقدیر و تشکر کرد.

   

  بر اساس این گزارش، در این پیام آمده است:

   

   

  بسمه تعالي

   

  شعله‌های سركش و سوزان آتش، آنگاه كه بر آشیانه‌ها وارد می‌شود، چشم‌های نگران مردم متوجه كساني می‌شود كه همواره با عشق و فداكاري، در خط مقدم مبارزه با این‌گونه حوادث قرار می‌گیرند.

   

  آتش‌نشانان فرشته‌های نجاتي هستند كه بزرگ‌ترین دشمنشان آتشي است كه چشم به خاكستر كردن خانه اميد ديگران دوخته است.

   

  بدون ترديد می‌توان گفت از مهم‌ترين دغدغه‌های گروه مديريت شهري، فراهم نمودن بسترهاي آرامش و امنيت رواني براي شهروندان ساروي در راستاي تحقق شهري با رويكرد انسان محور است. آتش‌نشانان عزيز به‌عنوان يكي از برجسته‌ترین عوامل دستيابي به اين هدف متعالي با ايثار و ازخودگذشتگي، در اين مسير گام برمي‌دارند.

   

  در سال‌های اخير، شهرداري مركز استان، نگاه تخصص محور و كارآمد به سازمان آتش‌نشانی را به‌عنوان يكي از برنامه‌های مهم خود قرار داده و با به‌روزرسانی دانش تخصصي آتش‌نشانان و همچنين تقويت سیستم‌های فني آتش‌نشانی، زيرساخت هاي مورد نياز براي مديريت صحيح بحران را بیش‌ازپیش فراهم نموده است.

   

  اينجانب، به بهانه روز آتش‌نشاني و ايمني، فرصت را غنيمت شمرده و به همكاران زحمتكش در سازمان آتش‌نشانی شهرداري ساري خدا قوت گفته و در ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان، ياد شهداي آتش‌نشان را گرامي مي‌دارم.

   

  مهدي عبوري

  شهردار ساري

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار