رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • عصری با شعر و خاطره با عنوان « آن را که خبر شد خبری باز نیامد» در ساری برگزار شد.

  به گزارش عصرساري، مراسم عصری با شعر و خاطره به کوشش دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری مازندران و با حضور جمعی از شاعران و ادیبان استان برگزار شد و میثم رنجبر مسئول دفتر آفرینشهای ادبی حوزه هنری مازندران در پایان این نشست، انگیزه برگزاری این محفل را رویارویی شاعران با رزمندگان دوران دفاع مقدس و آشنایی بیشتر با فضای جنگ و رخدادهای معنوی آن دوران برشمرد و در ادامه ابراز امیدواری کرد که با این چنین برنامه هایی هنرمندان شناخت و انگیزه های لازم برای تولید آثار ارزشی را دریافت کنند.

  وی همچنین افزود: فضای آن سالها سراسر ایثار و رشادت و معجزه بوده و شناخت آن دوران و آن انسانهای وارسته مستلزم ساعتها مطالعه و برگزاری محافل بسیاری است.

  سینا دلشادی رئیس حوزه هنری مازندران در بخشی از این برنامه ضمن عرض خیر مقدم به محضر مهمانان، هفته دفاع مقدس را فرصتی مناسب برای برگزاری چنین جمع هایی برشمرد و گفت: اگرچه هنرمند همواره در تمام زمانها باید برای افزایش آگاهی و دانش خود به عنوان ماده خام تولید اثر فاخر بکوشد اما این مناسبتها می تواند برای مرور برخی دانسته ها و طرح سوالات و رسیدن به پاسخ ها و ایجاد حس و انگیزه، بسیار غنیمت و کارگشا باشد.

  در ادامه این نشست شعر و خاطره، شاعران حاضر به خوانش چندی از آثار خود پرداختند و در پایان از راوی این محفل، سرهنگ علی اکبر محمدپور قدردانی شد.

   

  مهر*

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار