رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: یک‌هزار و 838 مُبَلغ در ماه عزاداری سید و سالار شهیدان به شهرهای مازندران اعزام شدند.

  به گزارش عصرساري،حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری طی گفت‌وگویی از ماه محرم و ظرفیت‌های این ماه سوگواری در جهت تبلیغ دین و فعالیت‌های فرهنگی سخن گفت و اظهار کرد: باید از ظرفیت‌های تبلیغی و فرهنگی در این ماه عزاداری و سوگواری بیشترین بهره را برد و بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی باید محور فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی مبلغان قرار گیرد.

  وی با اشاره به اهمیت فرصت فعالیت‌های تبلیغی در ماه محرم و تاثیرگذاری آن در جامعه اسلامی، افزود: شبکه عظیم تبلیغی روحانیت و حوزه‌های علمیه سراسر کشور باید در دفاع از حریم اسلام و اهل بیت(ع) و نشر معارف اسلامی و قرآنی تمام همت خود را به کار گیرند و با استفاده از منابع و ماخذ معتبر نسبت به بصیرت بخشی جامعه تلاش کنند.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران به اعزام یک‌هزار و 838 مُبَلغ و مُبَلغه در ماه عزاداری سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) به شهرهای مازندران اشاره و اظهار کرد: از این تعداد یک‌هزار و 250 نفر از روحانیون بومی استان و 580 نفر هم از سوی دفتر تبلیغات به محافل حسینی شهرهای مازندران اعزام شدند.

  شکریان در ادامه حرکت عظیم سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش را در واقعه عاشورا بسیار حیات بخش برشمرد و خاطرنشان کرد: عاشورا و حرکت عظیم سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) به امت اسلام و جوامع اسلامی حیات مجدد بخشید و امروز تعالی و بالندگی نظام اسلامی و جوامع اسلامی در فرهنگ عاشورا گره خورده است.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان به تجمع بزرگ عاشورایی برخی از شهرهای مازندران در روز عاشورا اشاره و اذعان کرد: در برخی از شهرهای مازندران تجمع بزرگ عاشوراییان برگزار می‌شود و باید در خصوص اهمیت برگزاری نماز ظهر عاشورا هم برنامه‌ریزی دقیقی صورت گیرد و برپایی نماز ظهر عاشورا باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار