رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • مدیرکل اداره ثبت احوال استان مازندران با اعلام اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در استان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه داشتند، گفت: حدود یک میلیون و 100 هزار مازندرانی تاکنون موفق به دریافت کارت ملی هوشمند شدند.

  به گزارش عصرساري، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ثبت احوال شهرستان آمل با حضور علی رجبی وندچالی، مسؤولانی استانی و شهری برگزار شد.

  از زحمات 9 ماهه مسعود خادم رئیس پیشین اداره ثبت احوال آمل در این مراسم قدردانی شده و مسعود ایزدی رئیس سابق اداره ثبت احوال محمودآباد در آمل مشغول فعالیت شد.

  مسعود خادم نیز در آینده نزدیک به عنوان رئیس اداره ثبت احوال محمودآباد منصوب می‌شود.

  مدیرکل اداره ثبت احوال استان مازندران در این مراسم ثبت احوال را نهاد مهمی در کشور دانست که ثبت و بررسی چهار واقعه مهم حیاتی همانند زاد و ولد، مرگ، ازدواج و طلاق را در اولویت امور خود دارد.

  علی رجبی وندچالی افزود: هم‌اکنون 110 دفتر پیشخوان خدمات دولت مازندران در حوزه ثبت نام کارت ملی هوشمند فعالیت دارند.

  وی با اعلام اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در استان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه داشتند، تصریح کرد: حدود یک میلیون و 100 هزار مازندرانی تاکنون موفق به دریافت کارت ملی هوشمند شدند.

  مدیرکل اداره ثبت احوال استان مازندران گفت: کار و تلاش در ثبت احوال بسیار سنگین است و کارکنان این نهاد به ارائه خدمات خالصانه به مردم می‌اندیشند.

  رئیس پیشین اداره ثبت احوال آمل در این مراسم با اشاره به فعالیت 9 ماهه در این شهرستان، گفت: اداره ثبت و احوال آمل با ثبت بیش از 50 هزار درخواست و تحویل حدود 35 هزار کارت ملی در این مدت بالاترین عملکرد را در بین شهرهای مازندران دارد.

  مسعود خادم گفت: تاکنون در زمینه کارت ملی و تعویض شناسنامه عملکرد حداکثری و بالاتر از حد نرمال در بین شهرهای مازندران را ارائه دادیم.

  انتهای پیام/

   

  فارس*

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار