رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • رئیس کل دادگستری استان مازندران بر لزوم ساماندهی شیوه ملاقات فرزندان طلاق با والدین تأکید کرد.

  به گزارش عصرساري،حجت الاسلام والمسلمین محمد علی تقوی فرد طی گفت‌وگویی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها باید بر اساس تکلیف قانونی به وظایف خود عمل کنند، گفت: ملاقات والدین و فرزندان باید در مکان و زمان مشخص، با مدیریت اداره کل بهزیستی مازندران و همکاری دستگاه‌های مرتبط در سطح استان مازندران صورت گیرد.

  وی افزود: در این راستا هماهنگی لازم توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران با محاکم خانواده در استان انجام می‌شود.

  رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به این مطلب که اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی باید نسبت به شناسایی و معرفی کارشناسان امور اجتماعی خود در راستای تحقق موضوع اقدام کند، از برگزاری نشست مشترک ادارات کل تعاون و بهزیستی مازندران با هدف بررسی چگونگی و هزینه مورد نیاز برای ملاقات اطفال و والدین خبر داد و اظهار کرد: برای بهبود کیفیت طرح ملاقات، فرم نحوه ملاقات و نظارت والدین و فرزندان نیز تهیه و در اختیار مسئولین اجرایی طرح قرار خواهد گرفت.

  حجت الاسلام والمسلمین محمد علی تقوی فرد در پایان با تاکید بر اینکه باید برنامه‌ای مطابق قانون برای اجرای این طرح تدوین شود، خاطرنشان کرد: ناظر یا ناظرین اجرای صحیح طرح نیز باید مشخص باشد تا اطلاعات دقیقی نسبت به تعداد و کیفیت ملاقات‌های انجام شده و همچنین خدمات ارائه شده در اختیار مراجع ذیربط قرار گیرد.

   

  پایان پیام/

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار