رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري از اجراي عمليات تعريض خيابان ارتباطي در مسير امامزاده يحيي (ع) خبر داد و گفت: هم‌زمان با اجراي اين پروژه، عمليات بازسازي حسينيه قديمي كه در اين مسير وجود دارد نيز در دستور كار قرار گرفته است.

  به گزارش عصرساري،سيد حميد هاشمي از اجراي عمليات تعريض خيابان ارتباطي در مسير امامزاده يحيي (ع) خبر داد و گفت: هم‌زمان با اجراي اين پروژه، عمليات بازسازي حسينيه قديمي كه در اين مسير وجود دارد نيز در دستور كار قرار گرفته است.

   

  وی افزود: باهمت حوزه فني و راه‌سازی اين سازمان، عمليات تعريض خيابان ارتباطي مسير مسجد جامع بيت حضرت آیت‌الله صدوقي مازندراني و تكيه قديمي كه در اين مسير وجود داشت، به‌طرف امامزاده يحيي آغاز شده و با تلاش شبانه‌روزی در حال انجام است.

   

  مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري، اجراي اين پروژه را نمونه‌ای از حرکت‌های جهادي مجموعه مديريت شهري ساري دانست و اظهار کرد: با اجرا و اتمام اين پروژه، مسير باريك عبور دسته‌های مذهبي وسعت بيشتري پيدا خواهد كرد و بسياري از مشكلات عزاداران حسيني (ع) در هنگام تردد از اين مسير، مرتفع خواهد شد.

   

  هاشمی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با اجراي اين پروژه، عمليات بازسازي حسينيه قديمي كه در اين مسير وجود دارد نيز در دستور كار قرار گرفته و گروه‌های عملياتي سازمان عمران با تلاش دوچندان سعي بر آن دارند تا در ايام دهه اول ماه محرم، اين پروژه را به سرانجام رسانده و آماده بهره‌برداری شهروندان گرامي و سوگواران حسيني نمايند.

   

  مديرعامل سازمان عمران شهرداري ساري با قدرداني از بازديدهاي مداوم و حمایت‌های بی‌دریغ مهدي عبوري، شهردار مركز استان در اجراي اين پروژه، گشايش اين مسير را بسيار مهم دانست و تصريح كرد: کوچه‌های باريك اطراف بيت آیت‌الله صدوقي، به‌عنوان يكي از مقاصد دسته‌های عزاداري در ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني (ع) زمینه‌ساز مشكلات فراواني براي همشهريان ساروي در طول سال‌های اخير بوده است كه به لطف خدا و همت جهادي شهردار جوان ساري، طراحي و اجراي پروژه تعريض اين خيابان در دستور كار قرار گرفت و اميدوارم كار عملياتي آن نيز در روزهاي آتي به اتمام رسيده و آماده بهره‌برداری گردد.

   

  شايان ذكر است پيش از اين نيز به‌منظور سهولت در عبور و مرور شهروندان به‌خصوص هیئت‌های عزاداري، پروژه عظيم آزادسازي محوطه امامزاده يحيي و خيابان امامزاده عباس اجرا شده كه اين موجبات رضايت شهروندان، گردشگران و هیئت‌های مذهبي مركز استان را فراهم آورده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار