رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • مردم ساری با راهپیمایی خودجوش خود نسبت به اظهارات ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کردند که جامعه جهانی متوجه بی‌شعوری رئیس جمهور دیوانه آمریکا شده است و ایران تهدیدهای ترامپ و امثال او را واهی می‌داند.

  به گزارش عصرساري،مردم نمازگزار و همیشه در صحنه مرکز مازندران، امروز و پس از پایان نماز جمعه در راهپیمایی خودجوش با شعارهای مرگ بر آمریکا نسبت به اظهارات ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان دادند.

  ساروی‌ها با شعار مرگ بر آمریکا اعلام کردند که امروز روز هوشیاری مردم «حزب‌الله» ایران است و آمریکا در این روز به منزوی‌ترین کشور جهان تبدیل شده است.

  مردم ساری با بیان اینکه تهدیدهای ترامپ و امثال او واهی است، اعلام کردند: ایرانی‌ها نشان دادند که مرد عمل و جنگ هستند و کشته شدن در راه خدا را افتخار می‌‌دانند.

  نمازگزاران مرکز مازندران در این راهپیمایی ابراز داشتند که آمریکا منشأ فساد بوده و همه کشتارهای انسان‌های بی‌دفاع نتیجه سیاست‌های کینه‌توزانه این کشور نسبت به بشریت است.

  مردم ساری از نیروهای نظامی درخواست کردند که نسبت به تقویت بنیه دفاعی خود اقدام کنند، و دفاع از سوریه و فلسطین را از برنامه‌های راهبردی کشور دانستند که به تأسی از آموزه‌های دینی باید انجام شود.

  ساروی‎های همیشه در صحنه با بیان اینکه ترامپ دیوانه‌‌ای بیش نیست، افزودند: جامعه جهانی متوجه بی‌شعوری رئیس جمهور دیوانه آمریکا شده است.

  به گزارش فارس، تقویت بنیه دفاعی کشور، تقویت وحدت، توسعه فعالیت‌های موشکی‌ و ایستادگی قاطع دولتمردان از دیگر خواسته‌های مردم ساری از مسؤولان بالادستی کشور در برابر آمریکا بوده است که در راهپیمایی خودجوش امروز بر آن تأکید کردند.

  انتهای پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار