رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • نمایشگاه توانمندی ها، ظرفیت های مشاورین و کارشناسان امور بانوان و خانواده استانداری با عنوان مهر و ماه در ساری برگزار شد.

  به گزارش عصرساري،مریم جمشیدی مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندارن در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی ها در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با نمایشگاه مهر و ماه گفت: نمایشگاه حاضر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برای اولین بار به منظور ارائه توانمندی‌ها و دستاودرهای علمی، هنری و پژوهشی مشاورین امور بانوان دستگاه‌ها و فرمانداری‌های استان مازندران برپا شده است.

  مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ اثر از ۱۸ نفر در این نمایشگاه نمایش درآمده است، افزود: آثار ارسالی شامل کتاب، مقاله علمی و پزوهشی، صنایع دستی و اثار هنری بوده است.

  جمشیدی همچنین از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس به برگزاری کارگاه‌ها، ایستگاه‌های سلامی، همایش و جشنواره‌ها اشاره کرد و از همایش نقش زن در دفاع مقدس به عنوان همایش شاخص این ایام یاد کرد.

  در ادامه این نمایشگاه، فاطمه مدانلو، در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه نمایشگاه حاضر تحت عنوان نمایشگاه مهر و ماه و ویژه بانوان مشاورین دستگاه‌های اجرایی استان و مشاورین فرمانداری های استان مازندران، از جمله گرایش‌های این نمایشگاه به پایان‌نامه، مقاله، صنایع دستی، طراحی، نقاشی، خوشنویسی، دکوراسیون، آشپزی و تولیدات فیلم اشاره کرد.

  مدیر طرح و برنامه حوزه هنری مازندران و مشاور امور بانوان در رابطه با زمان برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه از امروز ۲۹ شهوریور لغایت ۲ مهر ماه، صبح ها از ۸ تا ۱۲ و بعدالظهرها از ۳ تا ۶ عصر برای بازدید عموم دایر است.

  مدانلو از دیگر برنامه‌های حوزه هنری در هفته گرامیداشت دفاع مقدس به برگزاری مجموعه برنامه‌ای، در عصر فردا در گالری سوره اشاره کرد و افزود: آیین افتتاحیه این برنامه شامل اجرای نمایش و موسیقی، محافل ادبی، سه نمایشگاه تصویرسازی، عکس و نقاشی است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار