رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس با بیان اینکه سخنرانی رییس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل آنچنان شعاری، بی‌محتوا و جاهالانه بود، گفت: دود خروج یک‌جانبه از برجام به چشم خود آمریکایی‌ها خواهد رفت.

  به گزارش عصرساري،به نقل از بلاغ، ولی‌الله نانواکناری طی گفت‌وگویی با اشاره به سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل، این سخنان را بسیار سخیف و بی‌ارزش دانست و اظهار کرد: از فردی که ابتدایی‌ترین اصول دیپلماسی را نیاموخته و الفبای روابط دیپلماتیک را نمی‌داند بیشتر از این انتظاری نمی‌رود.

  وی افزود: سخنرانی رییس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل آنچنان شعاری، بی‌محتوا و جاهالانه بود که اثبات می‌کند مذاکره با این شخصیت بی‌خرد اصلا معنا ندارد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: سخنان سخیف ترامپ و نادیده گرفتن واقعیت جمهوری اسلامی توسط وی، عمق بی‌اطلاعی و سطحی‌نگری رییس‌جمهور آمریکا را نشان می‌دهد.

  نانواکناری با بیان اینکه تهدیدات ترامپ درمورد خروج آمریکا از برجام مشخص‌کننده میزان جاهلیت رییس‌جمهور آمریکا است، گفت: دود خروج یک‌جانبه از برجام به چشم خود آمریکایی‌ها خواهد رفت.

  وی در پایان با بیان اینکه برجام قراردادی میان تنها دو کشور نیست و کشورهای ۱+۵ نیز در آن نقش دارند، بیان کرد: خروج آمریکا از برجام تنها باعث حمایت این کشورها از ایران و شکل‌گیری اتحاد آنها علیه ایالات متحده خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار