رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • با حضور مدیرکل نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضاییه؛ دوره آموزشی و اجرای سامانه ارزشیابی الکترونیکی کارکنان اداری دادگستری در ساری آغاز شد.

  به گزارش عصرساري،با حضور مهندس صدرایی مشاور دادستان کل کشور، معاونین دادگستری استان، روسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی مازندران، دوره آموزشی و اجرای سامانه ارزشیابی الکترونیکی کارکنان اداری دادگستری استان آغاز شد.

   

  بر اساس این گزارش، دکتر وحید میرحسینی در این همایش با بیان اینکه در نظارت و ارزشیابی به دنبال داوری منصفانه هستیم، تحقق این مهم را نیازمند دارا بودن ابزار مناسب عنوان و با اشاره به انواع مختلف نظارت، گفت: ارزیابی الکترونیکی در سال 1393 به‌صورت پایلوت در استان مرکزی اجرا شد که طی این ارزیابی 3 هزار و 800 وظیفه استخراج شده و امروز به‌صورت دقیق و جزئی قابل بهره‌برداری می‌باشد.

   

  وی سیستم ارزیابی را وظیفه محور دانست و  افزود: در سیستم نظارت و ارزشیابی الکترونیکی، وظایف کارکنان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

   

  مدیرکل نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضاییه  در ادامه ارزشیابی الکترونیکی در ادارات دادگستری استان‌های کرمان، سمنان و مرکزی، طی مدت یک هفته را مورد تأکید قرار داد و گفت: سیستم ارزشیابی الکترونیکی به‌گونه‌ای تنظیم شده که ارزیابی‌ها با نظارت معاونت منابع انسانی به‌صورت منصفانه و استاندارد انجام می‌شود.

   

  میرحسینی همچنین از انجام ارزیابی الکترونیکی دادگستری‌های سایر استان‌های کشور طی سه ماه آینده خبر داد.

   

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی تقوی فرد نیز در این همایش عنوان کرد: برگزاری این‌گونه همایش‌ها و انتقال مطلوب اطلاعات آموزشی، تحولی اساسی در بحث نظارت و ارزشیابی همکاران را موجب می‌شود.

   

  وی افزود: در سیستم ارزیابی الکترونیکی، هر فردی به وظیفه خود به شکل مطلوب عمل کند؛ نتیجه مطلوب را نیز در ارزیابی‌ها مشاهده خواهد کرد.

   

  رئیس کل دادگستری استان مازندران خاطرنشان کرد: روسا و دادستان‌های حوزه قضایی استان بر عملکرد کارکنان تحت پوشش خود نظارت دقیق داشته باشند تا وظایف محوله به بهترین شکل ممکن انجام شود.

   

  گفتنی است در ادامه شیوه ارزیابی الکترونیکی به صورت کامل توسط مدرسان مربوطه، به حضار آموزش داده شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار