رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري ساري ارتقاء سطح فرهنگ شهروندي را در ميان دانش آموزان از اهداف اجراي طرح همياران سبز برشمرد .

  به گزارش عصرساري، نقی زارع طی گفت‌وگویی به فعالیت‌های اجرايي سازمان پارک‌ها و فضاي سبز اشاره‌ و گفت: با توجه به آغاز سال تحصيلي جديد، كارشناسان متخصص اين سازمان با هماهنگي اداره آموزش‌وپرورش به فضاهاي آموزشي اعزام و كاشت گل و گياه در اين مکان‌ها بررسي و اقدامات لازم توسط سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري به عمل خواهد آمد.

   

  وي ارتقاء سطح فرهنگ شهروندي را در ميان دانش آموزان از اهداف اجراي طرح همياران سبز برشمرد و افزود: همياران سبز كه داوطلبانه از ميان دانش آموزان انتخاب شده‌اند، مستمر در حفظ و نگهداري از فضاهاي سبز در مدارس و ساير مکان‌های آموزشی كوشش کرده كه اين اقدام ارتقاء سطح فرهنگ شهروندي را در زمينه نگهداري فضاي سبز در سطح شهر براي دانش آموزان در پي خواهد داشت.

   

  مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداري ساري با اشاره بازگشايي مدارس و برگزاري جلسات متعدد با مسئولان آموزش‌وپرورش اظهار کرد: با توجه به فعالیت‌های سازمان در زمينه توليد گل و گياه، در اين نشست‌ها بازديد دانش آموزان از اين محصولات و برگزاري دوره‌های آموزشي براي دانش آموزان در دستور كار قرار گرفت و اجرايي خواهد شد.

   

  زارع در پایان اذعان كرد: سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري ساري همواره آماده دريافت پيشنهادات شهروندان در راستاي ارتقاء فرهنگ شهروندي درزمينه فضاي سبز می‌باشد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار