رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • رئیس مرکز امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: حکیمه ‌نصیری بانوی شرکت کننده رشته حفظ کل قرآن کریم از مازندران در چهلمین دوره مسابقات کشوری قرآن سازمان اوقاف عنوان نخست را از آن خود کرد.

  به گزارش عصرساري،حجت‌الاسلام مصطفی سیفی‌کناری طی گفت‌وگویی اظهار کرد: حکیمه نصیری بانوی مازندرانی در رشته حفظ کل قرآن کریم مسابقات کشوری سازمان اوقاف موفق به کسب رتبه ممتاز شد.

  وی افزود: این بانوی شرکت کننده رشته حفظ کل قرآن کریم از استان مازندران در چهلمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف با کسب رتبه ممتاز، عنوان نخست این مسابقات را از آن خود کرد.

  رئیس مرکز امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: حکیمه نصیری اهل شهرستان بهشهر است که در مسابقات استانی قرآن کریم نیز رتبه نخست را کسب کرده بود و راهی مسابقات کشوری شد.

  سیفی‌کناری خاطرنشان کرد: پیش از این در رشته مدیحه‌سرایی و همخوانی قرآن کریم، گروه نسیم رحمت مازندران متشکل از سیده عاطفه هاشم‌ورزی، نرجس رجب‌نژاد، معصومه ابدی، زهرا پورطهماسب و زهره چالی‌ملکشاه موفق به کسب رتبه دوم کشوری شدند.

  رئیس مرکز امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در پایان اذعان کرد: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران کسب این رتبه با ارزش را به جامعه قرآنی استان تبریک می‌گوید.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار