رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و تنی چند از مسئولان استانی و شهری، طرح آبرسانی به مسکن مهر شقایق ساری با اعتباری بالغ بر 10 میلیراد ریال به بهره برداری رسید.

  به گزارش عصرساري، با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران، یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل آبفاشهری و مدیران استانی، طرح آبرسانی به مسکن مهر شقایق ساری به بهره برداری رسید.

  بر اساس این گزارش، احمد اصغری مهرآبادی در این مراسم با اشاره به لزوم تخصیص اعتبار برای اتمام پروژه های مسکن مهر گفت: اعتبارات لازم برای این امر پیش بینی شد.

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با اشاره به لزوم ایجاد خدماتی نظیر آب، برق ، گاز و … در طرح‌های مسکن مهر، افزود: مقرر شد به منظور تسریع در اجرای این پروژه‌ها، مسوولان و مدیران استانی و شهرستانی راه و شهرسازی، همکاری لازم را با شرکت‌های خدمات‌رسان داشته باشند.

  ذاکری نیز طی سخنانی، ضمن تأکید بر ایجاد زیرساخت‌های مناسب در پروژه‌های مسکن مهر، اظهار کرد: برای ایجاد این زیرساخت‌ها، تعامل سایر دستگاه‌ها ضروری است.

  وی با بیان اینکه طرح تامین آب ۴۹۰ واحدی مسکن مهر شقایق ساری از سال گذشته در دستور کار شرکت قرار گرفت، تصریح کرد: برای اجرای این طرح، مخزن بتنی با ظرفیت ۲۰۰ متر مکعب، سازه ایستگاه پمپاژ به ظرفیت ۱۲ لیتردر ثانیه، ۳هزار متر خط انتقال آب و ۲۰۰ متر خط انتقال نیرو احداث شد.

  مدیرعامل آبفاشهری مازندران در پایان با بیان اینکه در این طرح از ایستگاه پمپاژ هوشمند استفاده شد، هزینه صرف شده برای بهره برداری از این طرح را ۱۰ میلیارد ریال اعتبار عنوان کرد.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار