رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲۶ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 15 December

بازنسشتگان استان مازندران در انتقاد به پایین بودن میزان دریافتی حقوق خویش اعلام کردند که دولت به شعارهای انتخاباتی خود در قبال بازنشستگان عمل کند.

به گزارش عصرساري، تعداد زیادی از بازنشستگان مازندرانی در اعتراض به پایین بودن وضعیت حقوقی خویش جلوی استانداری مازندران تجمع کردند.

بازنشستگان استان مازندران در این تجمع اعلام کردند: معیشت، منزلت و بیمه کارآمد حق مسلم ما است و باید مسؤولان استانی این دغدغه را به گوش متولیان بالادستی برسانند.

بازنشستگان ادامه دادند: ما از فقر نمی‌نالیم ولی از فرق و تبعیض خسته شدیم و باید روند همسان‌سازی حقوق در کشور به صورت جدی اجرا شود.

تجمع‌کنندگان جلوی استانداری مازندران با اعلام اینکه مبلغی که برای خط فقر از سوی متولیان اقتصادی دولت مطرح شده 4 میلیون تومان است، بیان کردند: چه‌طور ما با یک میلیون تومان مشکلات اقتصادی فعلی خویش را رفع کنیم.

آنها با اعلام اینکه دولت در شعارهای انتخاباتی خویش قول داده بود که نسبت به وضعیت معیشت بازنشستگان تدابیری می‌اندیشید، اعلام کردند: چرا برنامه‌های دولت در این ارتباط پیگیری و اعلام نمی‌شود.

http://www.bloghnews.com/images/docs/000313/n00313280-t.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/files/000313/nf00313280-1.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/files/000313/nf00313280-2.jpg

اخبار مرتبط

نظراتآخرین اخبار