رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • بازنسشتگان استان مازندران در انتقاد به پایین بودن میزان دریافتی حقوق خویش اعلام کردند که دولت به شعارهای انتخاباتی خود در قبال بازنشستگان عمل کند.

  به گزارش عصرساري، تعداد زیادی از بازنشستگان مازندرانی در اعتراض به پایین بودن وضعیت حقوقی خویش جلوی استانداری مازندران تجمع کردند.

  بازنشستگان استان مازندران در این تجمع اعلام کردند: معیشت، منزلت و بیمه کارآمد حق مسلم ما است و باید مسؤولان استانی این دغدغه را به گوش متولیان بالادستی برسانند.

  بازنشستگان ادامه دادند: ما از فقر نمی‌نالیم ولی از فرق و تبعیض خسته شدیم و باید روند همسان‌سازی حقوق در کشور به صورت جدی اجرا شود.

  تجمع‌کنندگان جلوی استانداری مازندران با اعلام اینکه مبلغی که برای خط فقر از سوی متولیان اقتصادی دولت مطرح شده 4 میلیون تومان است، بیان کردند: چه‌طور ما با یک میلیون تومان مشکلات اقتصادی فعلی خویش را رفع کنیم.

  آنها با اعلام اینکه دولت در شعارهای انتخاباتی خویش قول داده بود که نسبت به وضعیت معیشت بازنشستگان تدابیری می‌اندیشید، اعلام کردند: چرا برنامه‌های دولت در این ارتباط پیگیری و اعلام نمی‌شود.

  http://www.bloghnews.com/images/docs/000313/n00313280-t.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/files/000313/nf00313280-1.jpghttp://www.bloghnews.com/images/docs/files/000313/nf00313280-2.jpg

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار