رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران با حضور هفت گروه نمایشی در ساری آغاز به کار کرد.

  به گزارش عصرساري،به نقل از مهر، بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر مازندران صبح شنبه با حضور هفت گروه نمایشی از مناطق مختلف مازندران در ساری آغاز به کار کرد و بر اساس برنامه تعیین‌شده، نمایش «ساعت گرگ‌ومیش» به نویسندگی و کارگردانی رضا امیرصالحی از آمل قرار است از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در سالن زنده‌یاد سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران روی صحنه برود و از ساعت ۱۳ نیز نقد و بررسی این نمایش در همین سالن برگزار می‌شود.

  «امپرسیون؛ جیغ بنفش» نوشته پیام لاریان و به کارگردانی فرهاد عرب از بابل نیز ساعت ۱۶ در سالن شهید باغبانی حوزه هنری مازندران اجرا می‌شود و از ساعت ۱۸ نشست نقد و بررسی این نمایش آغاز می‌شود. اجرای نمایش «پلی از جنس شیشه» به نویسندگی نگار نادری و کارگردانی فرشته پیاده‌روحی از بابل هم ساعت ۲۰ در سالن زنده‌یاد سلمان هراتی آغاز می‌شود و پس‌ازآن نشست نقد و بررسی برگزار خواهد شد.

  در روز دوم جشنواره نیز نمایش «سوپ بوقلمون» به نویسندگی سید امیر رستگار و کارگردانی سینا علیپور از بابلسر نخستین نمایش است که ساعت ۱۰:۳۰ در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اجرا می‌شود. نشست نقد و بررسی این اثر نیز از ساعت ۱۳ در همین سالن آغاز می‌شود. «حقایقی درباره یک ماهی مرده» نوشته محمد چرمشیر به کارگردانی علی محمدی حاجی از بابل ساعت ۱۶ در سالن آمفی‌تئاتر حوزه هنری اجرا می‌شود و اهالی تئاتر از ساعت ۱۸ در همین سالن در نشست نقد و بررسی این اثر حضور خواهند یافت. سومین اجرای این روز از ساعت ۲۰ مربوط به نمایش «بر پدر هرچی دروغ‌گو لعنت» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا خسروی لرگانی از نوشهر است که ساعت ۲۰ در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران روی صحنه می‌رود.

  آخرین نمایش جشنواره، نمایش «مسلخ» است که به نویسندگی حامد جلالی فراهانی و کارگردانی نعیم صالحی از تنکابن به جشنواره راه‌یافته و قرار است از ساعت ۱۰:۳۰ در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران روی صحنه برود. مراسم اختتامیه این جشنواره نیز از ساعت ۲۰ روز دوشنبه در سالن آمفی‌تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران آغاز می‌شود.

  دکتر قطب‌الدین صادقی، دکتر محمدحسین ناصر بخت و یوسف فخرایی به‌عنوان داوران بخش نهایی بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران انتخاب شدند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار