رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم سبز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران، به‌عنوان استان برتر و فعال انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

  به گزارش عصرساري،در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم سبز، که در فرهنگ‌سرای آسمان در تهران و با حضور مسئولین و هنرمندان برگزار شد، اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران به انتخاب هیئت اجرایی جشنواره، به‌عنوان استان برتر و فعال انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

  گفتنی‌است 114 فیلم این جشنواره در 14 سالن ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرهای ساری، سوادکوه، بابلسر، نور، نکا، تنکابن، بهشهر، بابل، آمل، چالوس، گلوگاه، قائم شهر، محمودآباد و جویبار و کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و همچنین سالن شهید حسنی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران به نمایش در آمد.

  بر اساس این گزارش،  فیلم‌های رد پای گرگ ساخته علی احمدی زرین کلایی و فیلم زباله در زباله ساخته یاسر طالبی از استان مازندران نیز از آثار برتر این جشنواره انتخاب شدند.

  شایان ذکر است ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران از تاریخ 18 لغایت 24 شهریور ماه 96 همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار