رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • غاصب عناوین دولتی و قضایی در شهرستان آمل که اردیبهشت ماه امسال توسط مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان مازندران دستگیر شده بود با رای دادگاه کیفری، به تحمل 12 سال حبس محکوم شد.

  به گزارش عصرساري، حجت الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری در جمع خبرنگاران گفت: غاصب عناوین دولتی و قضایی در شهرستان آمل که اردیبهشت ماه سال‌جاری توسط مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان مازندران دستگیر شده بود؛ با رای دادگاه کیفری، به تحمل 12 سال حبس محکوم شد.

  وی با بیان این مطلب افزود: متهم “ع.ی” که از سال ۱۳۸۸ در شهرستان‌های مختلف استان مازندران با غصب عناوینی چون بازپرس ویژه قتل، قاضی دادگستری استان، بازپرس ویژه قوه قضائیه و پرسنل حفاظت‌واطلاعات با فریب مردم اقدام به کلاهبرداری می‌کرد، با رای دادگاه به تحمل 12 سال حبس برای هر کلاهبرداری، رد مال در خصوص هر یک از شاکیان و جزای نقدی به مبلغ 300 میلیون ریال محکوم شده است.

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران در پایان یادآور شد: با توجه به استمرار فعالیت مجرمانه نامبرده و شکایت شهروندان، متهم در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ‌ماه ۹۶ توسط مأمورین حفاظت ‌واطلاعات دادگستری کل استان مازندران در شهرستان آمل دستگیر و با صدور قرار مناسب به زندان معرفی شد.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار