رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • عباس رشيدي با اشاره به اقدامات شهرداري ساري در زمينه مهار آب‌های سطحي گفت: در پنج سال اخير بيش از ۵۳ هزار متر طول كانال هدايت آب‌های سطحي در مركز استان عملياتي شده است.

  به گزارش عصرساري،عباس رشيدي  طی گفت‌وگویی با توجه به ميزان بارندگي و آب‌های سطحي در شهرهاي شمالي كشور گفت: مديريت شهري مركز مازندران در پنج سال اخير هدايت آب‌های سطحي را در دستور كار قرار داده و در اين زمينه 8 هزار و 540  متر طول نهرها و کانال‌ها را لايروبي و بهسازي کرده است.

   

  وي افزود: احداث بيش از ۲۹ هزار متر طول كانال بتني درجا از ديگر اقدامات شهرداري ساري در مهر و موم‌های اخير بوده كه در تمامي سطوح شهر عملياتي شده است.

   

  معاون فني عمراني شهرداري ساري اجراي کانال‌های بتني پیش‌ساخته و كانال با ديواره بلوكي به ميزان 6 هزار و 969  متر طول را بر اساس کارشناسی‌های صورت گرفته عنوان و اظهار کرد: گروه مديريت شهري با انجام اين پروژه دغدغه شهروندان در زمينه مهار آب‌های سطحي را تقريباً مرتفع ساخته است.

   

  رشیدی در ادامه به جاگذاري لوله‌های كاروگيت اشاره و بيان كرد: جاگذاري بيش از 8 هزار و 500 متر طول از اين نوع لوله در سطح شهر و اتصال آن‌ها به هم، آب‌های سطحي را به سمت مسير رودخانه تجن هدايت خواهد كرد.

   

  وی بر لزوم مهار آب‌های سطحي در مناطق الحاقي تأکید و اذعان كرد: آسفالت، بهسازي پیاده‌روها و معابر، مهار آب‌های سطحي بايد در تمام سطوح مركز استان اجرايي شود زيرا نگاه مديريت شهري به عملياتي نمودن پروژه‌ها توسعه متوازن می‌باشد.

  اين مسئول شهرداری ساری در پایان متذکر شد: در پنج سال اخير بيش از ۵۳ هزار متر طول كانال هدايت آب‌های سطحي در مركز استان عملياتي شده است.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار