رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 • الجمعة ۴ رجب ۱۴۴۱
 • 2020 Friday 28 February
 • اتحادیه میوه و تره‌بار ساری، در قالب یک تیم مشترک با سازمان میادین میوه شهرداری، نظارت بر قیمت‌گذاری بازارهای هفتگی را عهده‌دار شد.

  به گزارش عصرساري،امیرحسین فخرآوران در گفت‌وگو با خبرنگار  مازند اصناف گفت: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده با اصغری مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری ساری، مقرر شد تا در قالب یک تیم مشترک، نظارت بر بازارهای هفتگی انجام شود.

  وی افزود: با اجرای این امر، اتحادیه میوه و تره‌بار ساری، نظارت بر قیمت‌گذاری بازارهای هفتگی که گاهی منجر به گران‌فروشی هم می‌شد؛ را بر عهده دارد.

  رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار ساری اظهار کرد: بر اساس این هماهنگی، زین پس با حضور میدانی در بازارهای هفتگی، ساماندهی قیمت در این بازارها از نظم و انسجام بالاتری برخوردار می‌شود.

  فخراوران در ادامه در خصوص قیمت انواع صیفی‌جات در میادین میوه مرکز استان عنوان کرد: قیمت امروز کاهو یک‌هزار و 300 تومان، کلم سفید و کرفس یک‌هزار و 500 تومان، کلم قرمز و فلفل دلمه‌ای و فلفل شیرین دو هزار و 500 تومان و هویج، بادمجان و کدو یک‌هزار و 200 تومان می‌باشد.

  رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار ساری در خصوص قیمت سایر میوه‌ها در میادین عرضه میوه امروز مرکز استان، اذعان کرد: قیمت گوجه ریز و شلیل محلی یک‌هزار الی یک‌هزار و 500 تومان، هندوانه 400 تومان، خربزه 800 الی هزار تومان، لیمو ترش 9 هزار تومان، خیار محلی و شابلون دو هزار تومان، انگور سیاه، هلو انجیری و شلیل دشت مغان دو الی دو هزار و 500 تومان، موز و گلابی شاه میوه 3 هزار و 500 تومان، گلابی بیروتی 5 هزار الی 7 هزار تومان، سیب زمینی همدان یک هزار تومان و پیاز سفید دو هزار تومان است.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار