رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از انهدام باند جعل و تهیه کارشناسی‌های خلاف واقع جهت آزادی زندانیان در استان خبر داد و گفت: در این راستا تاکنون 9 نفر دستگیر و به تحصیل بیش از چهل میلیارد ریال از خانواده زندانیان اقرار داشته‌اند.

  به گزارش عصرساري،حجت الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری طی گفت‌وگویی از انهدام باند جعل و تهیه کارشناسی‌های خلاف واقع جهت آزادی زندانیان در استان مازندران خبر داد و گفت: در این راستا تاکنون 9 نفر دستگیر و به تحصیل بیش از چهل میلیارد ریال از خانواده زندانیان اقرار داشته‌اند.

   

  وی افزود: این باند متشکل از تعدادی افراد عامی، کارشناسان رسمی کانون و مرکز مشاوران همچنین کارشناسان قوه قضاییه و خبره بوده که با کارشناسی‌های خلاف واقع و جعل دستور قضایی و اسناد، نسبت به آزادی زندانیان اقدام می‌کردند.

   

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران اظهار کرد: با دستور دادستانی مرکز استان و هماهنگی دادستان‌های شهرستان‌های محل وقوع جرم، متخلفین طی یک عملیات پیچیده، توسط مأمورین حفاظت و اطلاعات دادگستری مازندران با همکاری اداره کل اطلاعات استان، دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

   

  جعفری با بیان اینکه سه نفر از افراد دستگیر شده از کارشناسان رسمی و خبره هستند، تأکید کرد: دو کارشناس دیگر نیز در این رابطه احضار شده و چند تن از متهمین که در این خصوص نقش داشته‌اند، تحت تعقیب قضایی قرار دارند.

   

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران در پایان به خانواده‌های محکومین و زندانیان، صاحبان اسناد و کارشناسان رسمی نسبت به رعایت موارد قانونی هشدار و تصریح کرد: این‌گونه فعالیت‌های خلاف قانون به‌صورت نامحسوس توسط حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان رصد می‌شود و خانواده‌های زندانی و محکومین باید امورشان را از مجاری قانونی پیگیری کنند.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار