رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با اشاره به بحث انتقال آب دریای خزر، گفت: بحث انتقال آب دریای خزر به همت و تلاش نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی منتفی شده است.

  به گزارش عصرساري،ولی‌الله نانواکناری در نشست مجمع نمایندگان مازندران در بابلسر با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان تصمیم بسیار جدی و خوبی برای حل مشکلات در زمستان پیش‌ رو با وزیر نفت گرفته است، اظهار کرد: در زمینه رفع مشکلات شمال کشور از جمله مازندران، نمایندگان باید ورود پیدا کرده و با همکاری و کمک به یکدیگر مشکلات مازندران را حل کنند.

  وی با تأکید بر همکاری نمایندگان با یکدیگر، افزود: با تلاش بی‌وقفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مازندران توانستیم افتتاح خط لوله گاز را از سمنان به مازندران داشته و مشکل زمستان مازندران را حل کنیم.

  نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بحث دوم در رابطه با ارزش‌افزوده برنج بوده که به سرعت موضوع حل و در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است که با رأی قاطع نمایندگان و پشتیبانی آنها این مشکل رفع شده است.

  نانواکناری با اشاره به بحث انتقال آب دریای خزر، ادامه داد: بحث انتقال آب دریای خزر به همت و تلاش نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی منتفی شده است.

  وی در پایان گفت: انتظار این است که مجمع نمایندگان این انسجام و حفظ وحدت را در دستور کار خود قرار داده و در زمینه رفع مشکلات مردم به خوبی عمل کنند و امیدواریم بتوانیم دست به دست هم داده و با محبت مشکلات مازندران را با هم حل کنیم.
  کد مطلب: 312539

  نگاهی به سیاست پولی دولت در تخریب کسب و کار/ «نقدینگی» تیغ دو لبه‌ای در دست دولت

  هزار راه نرفته در بی‌راهه صادرات مازندران/ توجه به صادرات منوط به تشکیل کمیته‌های تخصصی است

  غلبه تولیدات خارجی بر لوازم‌التحریر داخلی در مازندران/ چوب حراجی که بر فرهنگ دانش‌آموزان و دانشجویان زده می‌شود

  فعالیت یک بهائی در بدنه ورزش مازندران!

  انتقام آبکی

  بدحجابی و بدپوششی در سواحل ‌ بابلسر/ اینجا دریا متولی ندارد!

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار