رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • فعالیت فرد منتسب به فرقه ضاله بهائیت در یک رشته ورزشی پرطرفدار و مورد علاقمند نوجوانان نشان از عدم نظارت دقیق در این بخش دارد.

  به گزارش عصرساري،بحث نفوذ که مطرح می‌شود عده‌ای توجه‌شان به مسائل کلان و مباحث جاسوسی سوق داده می‌شود، غافل از اینکه هرگاه به بهانه حضور برخی از افراد ممکن است به مباحث دینی و اخلاقی ما لطمه وارد شود و در سایه حضور آنها احتمال رسوخ مباحث غلط و لعن شده فرهنگی به نوجوانان و جوانان ما القا شود. در این شرایط نیز قطعا نفوذ رخ داده است.

  این نفوذ ممکن است در مباحث فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ورزشی باشد، ممکن است افراد به صورت خواسته و یا ناخواسته درگیر این مباحث شوند.

  در این خبر بنا داریم از نفوذ یک فرد با سابقه فرقه ضاله بهائیت در بدنه یکی از رشته‌های ورزشی استان صحبت به میان بیاوریم.

  به دلیل پرطرفدار بودن این رشته ورزشی در بین خانواده‌ها ممکن است آسیب‌های اجتماعی جدی به نوجوانان و جوانان وارد شود.

  با انتشار این خبر انتظار است که متولیان ورزشی حساسیت‌های لازم در این ارتباط به خرج داده و نسبت به فعالیت افراد در رشته‌های ورزشی حساسیت ویژه‌ای به خرج دهند.

  مستندات کافی در ارتباط با فعالیت این فرد در بدنه هیئت ورزشی استان وجود دارد، انتظار است که متولیان ورزشی حساسیت‌های لازم در این بخش را درک کرده و نسبت به ورود افراد معلولم‌الحال به رشته‌های ورزشی که مورد توجه خانواده‌ها و کودکان است حساسیت بیشتری نشان دهند.

   

  بلاغ*

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار