رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از رونمایی اپلیکیشن داشبورد مدیریتی اندروید در شرکت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد.

  به گزارش عصرساري، محمدرضا خواجه سماکوش در جمع خبرنگاران از رونمایی اپلیکیشن داشبورد مدیریتی اندروید در شرکت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد.

  وی افزود: با عنایت به دستور مدیرعامل شرکت در خصوص تهیه اپلیکیشن داشبورد مدیریتی اندروید که بتواند پارامترهای آماری مورد نیاز مدیران ارشد را به‌صورت آنلاین در اختیار آنان قرار دهد؛ واحد آمار، اقدام به طراحی نرم افزار کرد و فرآیند تهیه نرم افزار با هدف تامین نیازمندی‌های آماری کلان شرکت آغاز شد.

  معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهار کرد: اکنون فاز نخست طراحی و تهیه نرم افزار به سرانجام رسید که در این مرحله اطلاعات مربوط به تعداد مشترکین امورها به تفکیک تعرفه و نیز میزان فروش انرژی (کیلووات ساعت) به‌صورت آنلاین نمایش داده می‌شود.

  سماکوش خاطرنشان کرد: پس از نصب و اجرای این نرم افزار بر روی تلفن همراه و یا تبلت اندروید، شاهد اطلاعات دقیق و بروزشده‌ای هستیم که با تدابیر اندیشیده شده جهت افزایش سرعت دسترسی، اطلاعات مربوط به تعداد مشترکین امورها بدون هیچ تاخیری نمایش داده می‌شوند.

  وی عنوان کرد: در خصوص میزان فروش انرژی نیز به سبب اینکه بازه تاریخی در آن مورد نیاز خواهد بود، میزان فروش انرژی امورها به تفکیک و نیز با قابلیت تعیین محدوده زمانی قابل انتخاب است و اطلاعات مربوطه نیز در دو قالب جدول و نمودار قابل نمایش است.

  معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق مازندران در پایان اذعان کرد: امید است به لطف خداوند متعال در آینده‌ای بسیار نزدیک با توسعه نرم افزار، اطلاعات دیگری چون میزان بودجه مصرفی و شاخص‌های کلان شرکت نیز به‌صورت جدول و نمودار، به‌صورت آنلاین توسط واحد آمار ارائه می‌شود.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار