رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • مهدي عبوري در احكام جداگانه اي شهرداران مناطق و مديرعامل سازمان عمران را منصوب كرد.

  به گزارش عصرساري،در جلسه شوراي اداري اين نهاد مهدي عبوري شهردار ساري تغييرات مديريتي مجموعه شهرداري را در راستاي افزايش روح خدمتي و تقويت انگيزه نيروي انساني دانست و اظهار داشت: بايد از توانمندي همكاران در زمينه هاي مختلف و در راستاي رسيدن به اهداف عاليه و چشم انداز ترسيم شده آينده مجموعه شهرداري استفاده گردد.

  سازمان عمران نماد سازندگي و اشتغال

  عبوري به اقدامات سازمان عمران شهرداري در سال هاي اخير اشاره كرد و افزود: در دوران مديريت سيد كمال آقاميري در اين سازمان، خدمات شاياني توسط اين مجموعه به شهروندان ارائه گرديده و تلاش وي در زمبنه اشتغال آفريني و بهره برداري از پروژه هاي عمراني قابل تحسين است .

   

  سياست گذاري جديد مناطق سه گانه/ ايجاد درآمد پايدار

   

  شهردار ساري فعاليت هاي شهرداري هاي مناطق را قابل تقدير دانست و ادامه داد: با اتمام طرح مميزي بايد سياست گذاري جديدي آغاز شود و شهرداران مناطق نيز در زمينه ايجاد درآمد پايدار بيش از گذشته اقدام نمايند.

  انتصاب در شهرداري ساري

  در ادامه اين جلسه شهردار ساري با قدرداني از خدمات مهندس بصيرت شهردار سابق منطقه يك وي را به عنوان مشاورمنصوب نموده و در احكام جداگانه اي، اميد ذاكري را به عنوان شهردار جديد منطقه يك ، سيد كمال آقاميري را به سمت شهردار جديد منطقه دو، جابر ملكي را به عنوان شهردار جديد منطقه سه ساري و سيد حميد هاشمي را به سمت مديرعامل جديد سازمان عمران منصوب كرد.