رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • تعداد مشترکین برق در حوزه شرکت توزیع نیروی برق مازندران، حدود یک‌میلیون و 308 هزار مشترک می‌باشد که تعداد 21 هزار مشترک این رقم، در پنج‌ماهه سال‌جاری به آن اضافه‌شده است.

  قاسم شهابی در گفت‌وگو با خبرنگار  عصرساري،گفت: در پنج‌ماهه نخست سال‌جاری، حدود 21 هزار مشترک به تعداد مشترکین توزیع برق مازندران اضافه شد.

   

  وی افزود: تعداد مشترکین برق در حوزه شرکت توزیع نیروی برق مازندران، حدود یک‌میلیون و 308 هزار مشترک می‌باشد که تعداد 21 هزار مشترک این رقم، در پنج‌ماهه سال‌جاری به آن اضافه‌شده است.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اینکه برق فقط یک کالا نیست و زیربنای توسعه و در واقع زیرساخت‌هاست، اظهار کرد: تاکنون دو هزار و 69 روستا در حوزه توزیع نیروی برق مازندران از نعمت برق بهره‌مند شدند.

  شهابی با اشاره به اینکه هم‌اکنون حدود سیزده هزار و 823 مشترک مصارف سنگین می‌باشند، اضافه کرد: طی همین مدت، 253 مشترک به مشترکین مصارف سنگین اضافه شد.

  وی خاطرنشان کرد: تعداد مشترکین مصارف عادی روستایی توزیع نیروی برق مازندران حدود 524 هزار مشترک است که از این تعداد، حدود 11 هزار مشترک در پنج‌ماهه نخست سال‌جاری به آن اضافه شد.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران بابیان اینکه تعداد مشترکین مصارف عادی شهری توزیع نیروی برق مازندران بیش از 770 هزار مشترک است، عنوان کرد: از این تعداد، 9 هزار و 744 مشترک در سال جدید اضافه شد.

  شهابی بیان کرد: حدود 595 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف در پنج‌ماهه سال جاری احداث و ظرفیت ترانس بیش از 135 مگا ولت‌آمپر افزایش یافت و بیش از یک‌هزار و 300 ترانسفورماتور در این پنج ماه اضافه شد.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در پایان با تأکید بر پرداخت به‌موقع و غیرحضوری صورتحساب‌های برق مصرفی، اذعان کرد: بر اساس قانون هدفمندی یارانه‌ها، درامد حاصل از فروش انرژی برق به‌عنوان یکی از حامل‌های مهم انرژی از منابع تأمین پرداخت یارانه‌ها محسوب می‌شود و شرکت‌های توزیع برق به نمایندگی وزارت نیرو در وهله اول موظف به وصول بهای برق و انتقال وجوه حاصل از ان به خزانه می‌باشند.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار