رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • مسئول اداره هماهنگي و نظارت بر خدمات شهري شهرداري ساري از ساماندهي متكديان و كارگران فصلي در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش عصرساري،حميد غلامي در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به برنامه ريزي‌ها و كارشناسي‌هاي انجام شده در سطح شهر ساری، گفت: با تعامل ميان شهرداري و ساير نهادهاي مرتبط، ساماندهي متكديان و كارگران فصلي اجرايي خواهد شد.

   

  وي با اشاره به حضور متكديان و كارگران فصلي در سطح شهر و لزوم برنامه ريزي جهت ساماندهي آنان، افزود: در اين زمينه با تعامل ميان شهرداري و ساير نهادهاي مربوطه، طرح ساماندهي كارگران فصلي و متكديان اجرايي  و در اين راستا با ايجاد گرم‌خانه و تجهيز آن در نقاط مختلف شهر، نسبت به جمع آوري و ساماندهي افراد بي خانمان، كارتن خواب و … اقدام می‌شود.

  مسئول اداره هماهنگي و نظارت بر خدمات شهري شهرداري ساري در ادامه به سایر فعاليت‌هاي اين واحد اشاره و اظهار کرد: نظارت عاليه بر حسن اجراي رفت و روب و بارگيري و حمل پسماند در مناطق سه گانه شهرداري، نظارت بر حسن انتظام امور جمع آوري و معدوم نمودن حيوانات موذي و ولگرد، از اقدامات مستمر اين اداره مي‌باشد.

  غلامي برنامه ريزي جهت تهيه آيين‌نامه و تشكيل مديريت بحران و پيشگيري و مقابله با حوادث شهري و غيرمترقبه مانند سيل و زلزله را از ديگر وظايف اداره هماهنگي و نظارت بر خدمات شهري شهرداري ساری عنوان و خاطرنشان کرد: در اين زمينه اقدامات لازم براي هماهنگي با ادارات و ساير سازمان‌هاي ذيربط انجام و جلسات متعددي نيز با حضور مسئولان برگزار شده است.

  وی اضافه كرد: طرح تفكيك زباله از مبدا توسط سازمان مديريت پسماند در حال اجراست و اين اداره با نظارت برحسن اجراي آن، نقاط قوت و معضلات موجود در اين طرح را بررسي و در اين زمينه مديريت شهري از ارائه نظرات شهروندان استقبال خواهد كرد.

  مسئول اداره هماهنگي و نظارت بر خدمات شهري شهرداري ساري در پایان اذعان كرد: پيگيري مشكلات بهداشتي سطح شهر و صدور اخطاريه و اعمال قانون به افراد خاطي نيز در دستور كار قرار گرفته و در حال اجراست.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار