رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • مدیر کل ثبت اسناد وا ملاک استان مازندران گفت: تعداد کل پرونده های آرشیو شده موجود در بایگانی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ساری، 160هزار فقره بوده که جمعا 5 میلیون و 500 هزار برگ را شامل می‌شود.

  محمد حسن بهادر در گفت‌وگو با خبرنگار  عصرساري، گفت: تعداد کل پرونده های آرشیو شده موجود در بایگانی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ساری، 160هزار فقره بوده که جمعا 5 میلیون و 500 هزار برگ را شامل می‌شود.

  وی با اشاره به این که آرشیو الکترونیکی پرونده‌های ثبتی شهرستان ساری در 3 مرحله و با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 500 میلیون ریال صورت گرفت؛ افزود: هر یک از این پرونده‌های ثبتی به‌طور متوسط دارای 35 برگ بوده است.

  مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران ساماندهی، امکان دسته بندی و جستجوی سریع پرونده‌ها، صرفه جویی درفضای اداری، هزینه کمتر، افزایش راندمان، ایمنی فیزیکی پرونده‌ها و اسناد و نقل و انتقال آسان و راحت را از مزایای این طرح عنوان کرد.

  بهادر خاطرنشان کرد: سیستم سنتی و قدیمی اداری و بایگانی دیگر جوابگوی نیاز امروز جامعه نیست؛ زیرا دامنه فعالیت خدمت رسانی ادارات و همچنین انتظارات مردم افزایش یافته و باید با استفاده از سیستم‌ها و ابزار نوین، سرعت، دقت و صحت را در عملکرد دستگاه‌های اجرایی افزایش دهیم.

   

  مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران در پایان اذعان کرد: اجرای آرشیو الکترونیکی سایر واحدهای ثبتی نیز در دستور کار قرار دارد که در شهرستان‌های جویبار و میاندرود به زودی اجرای این طرح آغاز می‌شود.

   

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار