رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو ضمن اشاره به افتتاح سیلوی 20 هزار تنی کارخانه آرد مومنی سورک، گفت: اولویت ذخیره سازی گندم با کارخانجات دارای سیلو در مازندران است.

  به گزارش عصرساري،سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از افتتاح سیلوی 20 هزار تنی کارخانه آرد مومنی سورک خبر داد.

  وی افزود: اولویت ذخیره سازی گندم با کارخانجات دارای سیلو در مازندران است.

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون، حدود 80 تن به ظرفیت‌های سیلویی استان اضافه شده است.

  جعفری اظهار کرد: مجموعه شرکت غله با توجه به حمایت‌های استاندار مازندران و تسهیلات بانک‌های عامل و با تشویق و ترغیب بخش خصوصی، نهضت سیلوسازی را به راه انداخته است.

  وی خاطرنشان کرد: با کمک انجمن کارخانجات آرد، توانستیم میزان خرید 4 هزار و 600 تن کلزا در سال گذشته را در سال زراعی جاری قریب به 19 هزار و 500 تن برسانیم که پرداخت بهای آن به‌روز بوده است.

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو عنوان کرد: حدود 75 درصد بهای گندم کاران استان پرداخت شده است که نسبت به میانگین کشوری حدود 12 درصد جلو هستیم.

  جعفری با اشاره به استمرار خودکفایی گندم در سال زراعی جاری متذکر شد: در سال‌جاری، 98 هزار تن گندم از کشاورزان مازندرانی توسط مراکز خرید دولتی این شرکت خریداری شد.

  مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو با اشاره به اینکه شرکت غله و خدمات بازرگانی همچنین در بحث توزیع کالاهای اساسی به کمک کمیسیون تنظیم بازار آمده است؛ اذعان کرد: امیدواریم با ادامه این روند هم در بخش کشاورزی استان و هم خرید، که تاثیر بسیار جدی در اقتصاد استان دارد، اقداماتی اساسی صورت گیرد.

  پایان پیام/

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار